Chodzik pchacz w TOP 10!

Chodzik pchacz w TOP 10!
Kid's Time Kielce to miejsce spotkań osób zainteresowanych branżą dziecięcą. Przedsiębiorcy wystawiają się ze swoimi stoiskami na ogromnych halach z zabawkami, wózkami, jeździkami i hulajnogami po praktyczne przybory dla mam i ich maluchów. Część osób "zwiedzających" to także zafascynowane mamy - blogerki, które szukają inspiracji oraz nowinek dla swoich urwisów. Jedną z takich mam, jest właśnie Pani Karolina - Matka Dentystka :)

Jak co roku swoim czytelnikom przedstawia TOP10 zabawek, które ją urzekły i są "wyjątkowe, niepowtarzalne i piękne". Nasz drewniany chodzik, nowinka Moovera również uplasował się w rankingu! Jak pisze Pani Karolina: 
"Chodzik Moover to zabawka, która nie dość, że jest praktyczna to jeszcze nadaje się do wielokrotnego składania i rozkładania co zdecydowanie zwiększa jej atrakcyjność. Każdy element pchacza jest bardzo przemyślany: wózek jest dobrze wyważony, na tylnych kółkach działa hamulec zapobiegający odjechaniu zabawki, wysunięte na zewnątrz koła zabezpieczone są gumowymi elementami zapobiegającymi obijaniu mebli. Ponadto u starszego dziecka Moover posłuży jako wózeczek i niebanalna, przestrzenna układanka."

Cieszymy się z coraz większego zaufania duńskiej marce, która od grudnia powróciła do Polski i na nowo podbija serca ulubieńców drewnianych zabawek. Jeśli zainteresował Cię nasz produkt, tutaj znajdziesz aktualną ofertę naszych zabawek. Natomiast cały wpis Matki Dentystki dostępny jest pod linkiem 
http://matkadentystka.pl/2018/02/kids-time-kielce-2018/