Kup teraz i zapłać w ciągu 21 dni

Kup teraz i zapłać w ciągu 21 dni

W naszym sklepie pojawiła się nowa forma płatności PayPo, dzięki której możesz zapłacić za zakupione produkty po 21 dniach. Oferowana usługa jest całkowicie bezpieczna i odbywa się za pośrednictwem serwisu Przelewy24. Dodatkowo klient jest chroniony przed nieuczciwymi sprzedawcami unikalną Gwarancją Ochrony Kupującego.

Aby skorzystać z usługi wystarczy przy składaniu zamówienia jako formę płatności wybrać checbox "Płać z PayPo - kup teraz zapłać później". W kolejnym kroku należy wypełnić prosty formularz weryfikacyjny, a następnie potwierdzić dane wiadomością SMS. Po akceptacji systemu na skorzystanie z usługi nie pozostaje nic innego jak czekać na przesyłkę :) 

Jeśli na etapie wyboru formy płatności w koszyku zaznaczono "Płać Przelewy24", to nic straconego, aby nadal skorzystać z odroczenia płatności. Nie musisz na nowo przechodzić procesu uzupełniania danych do wysyłki. Jedynie po przekierowaniu na platformę serwisu Przelewy24 wybierze ikonkę PayPo umieszczoną na dolnym pasku dostępnych usług, tak jak na zdjęciu poniżej. Płatności po 21 dniach możesz dokonać zwykłym przelewem bankowym, przekazem pocztowym lub za pomocą szybkich płatności online. W przeciągu tego czasu możesz również rozłożyć kwotę do zapłaty na cztery, nieoprocentowane raty. 

Przekonaj się jakie to proste, a im więcej kupujesz, tym bardziej wzrasta limit przyznanych środków.