Dostępność: Dostępny

Klocki Ranczo Brick Trick Buduj z cegły Trefl 60879

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 17 Grudnia (Wtorek)

Zestaw modelarski z kolekcji Brick Trick Ranczo 60879 od marki Trefl został stworzony z prawdziwych cegiełek. Seria Buduj z cegły to propozycja, dzięki której w czasie układania możesz stworzyć własne ranczo. Model Brick Trick zawiera ponad 130 cegiełek i 5 m deseczek do budowania. W opakowaniu znajduje się również dachówka, dzięki której dziecko może poczuć się jak prawdziwy dekarz :) Zróżnicowane elementy podnoszą poziom trudności budowania (4/5), dlatego też Ranczo sprawdzi się jako prezent dla bardziej zaawansowanych budowniczych. .

Przez zabawę urwisy ćwiczą koncentrację, rozwijają zdolności manualne oraz pobudzają kreatywność. Możesz stworzyć konstrukcję korzystając z instrukcji lub według własnego pomysłu. Spędź wolny czas wspólnie z dzieckiem wymyślając nowe budowle i tworząc z klocków całe miasto :) Możecie razem układać cegiełki, kleić deseczki czy też ozdabiać stworzone dzieło. A dołączone kartonowe pionki i akcesoria pozwolą odgrywać scenki i wymyślać kolejne scenariusze.

Z tym zestawem doskonała zabawa dla całej rodziny murowana! Szczególnie, że cegły możesz wykorzystać ponownie i z tych samych stworzyć całkiem nową budowlę! Konstrukcję wystarczy rozpuścić w wodzie, by móc zaczynać budować ponownie. Włóż złączone cegły do wody na kilka do kilkunastu minut. Następnie poczekaj aż cegiełki odłączą się samoistnie lub delikatnie je oddziel. Przed kolejnym budowaniem, klocki warto oczyścić z resztek kleju i poczekać aż wyschną.
Zestaw jest przeznaczony dla dzieci od 6 roku życia

Zestaw składa się z:
  • ponad 130 cegiełek (wymiary cegiełek 30 × 15 × 20 mm oraz 15 × 15 × 10 mm)
  • drewnianych deseczek (ok. 5 m) do klejenia 220 x 10 x 2 mm
  • dachówki (30 x 30 x 6 mm);
  • podstawy z płyty HDF o wymiarach 230 × 160 mm
  • kleju; 
  • kartonowych pionków;
  • akcesoriów;
  • instrukcji.
    
Producent : TREFL
Kod producenta : 60879
Wiek : 6+
Wymiary opakowania : 395 x 265 x 90 mm
Rozmiar : XL
Poziom trudności : 4/5

Napisz recenzję

Klocki Ranczo Brick Trick Buduj z cegły Trefl 60879

Klocki Ranczo Brick Trick Buduj z cegły Trefl 60879

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)