Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Klocki Brick Trick Sukiennice Buduj z cegły Trefl 61386
 • Klocki Brick Trick Sukiennice Buduj z cegły Trefl 61386
 • Klocki Brick Trick Sukiennice Buduj z cegły Trefl 61386
 • Klocki Brick Trick Sukiennice Buduj z cegły Trefl 61386
Klocki Brick Trick Sukiennice Buduj z cegły Trefl 61386 Klocki Brick Trick Sukiennice Buduj z cegły Trefl 61386 Klocki Brick Trick Sukiennice Buduj z cegły Trefl 61386
Klocki Brick Trick Sukiennice Buduj z cegły Trefl 61386

Klocki Brick Trick Sukiennice Buduj z cegły Trefl 61386

Kod producenta: BT61386
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(16.08.2022)
124,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Klocki Brick Trick Sukiennice Buduj z cegły Trefl 61386

Klocki Brick Trick Sukiennice Buduj z cegły Trefl 61386

 

Zestaw modelarski Sukiennice 61386 z kolekcji Brick Trick Podróże od marki Trefl został stworzony z prawdziwych cegiełek. Seria Buduj z cegły to propozycja, dzięki której w czasie układania możesz stworzyć własną replikę krakowskiego zabytku. Model Brick Trick zawiera ponad 450 białych i czerwonych cegiełek do budowania. Murowanie przy użyciu prawie pół tysiąca cegieł z typowymi dla tego budynku nadprożami łukowymi sprawi, że dziecko poczuje się jak prawdziwy architekt :) 

Zróżnicowane elementy podnoszą poziom trudności budowania (4/5), dlatego też zestaw sprawdzi się jako prezent dla bardziej zaawansowanych budowniczych od 7 roku życia. Sukiennice do samodzielnej budowy mają ponad 30 cm długości i z pewnością będą dumą każdego miłośnika budowania :)

Przez zabawę urwisy ćwiczą koncentrację, rozwijają zdolności manualne oraz pobudzają kreatywność. Możesz stworzyć "mini" wersję charakterystycznej budowli korzystając z instrukcji lub według własnego pomysłu. Ponad 5 metrów drewnianych deseczek pozwolą na rzeczywiste odwzorowanie historycznych sukiennic. Z kolei elementy z tektury umożliwią wykonanie dachu. Spędź wolny czas wspólnie z dzieckiem budując zgodnie z oryginałem lub tworząc z klocków nowe, inspirujące budowle :) Możecie razem układać cegiełki i kleić deseczki wymyślając przy tym scenki do odegrania. A dołączone kartonowe pionki i akcesoria przydadzą się, by wymyślane scenariusze stały się jeszcze bardziej rzeczywiste :)

Z tym zestawem doskonała zabawa dla całej rodziny murowana! Szczególnie, że cegły możesz wykorzystać ponownie i z tych samych stworzyć całkiem nową budowlę! Konstrukcję wystarczy rozpuścić w wodzie, by móc zacząć budować ponownie. Włóż złączone cegły do wody na kilka do kilkunastu minut. Następnie poczekaj aż cegiełki odłączą się samoistnie lub delikatnie je oddziel. Przed kolejnym budowaniem, klocki warto oczyścić z resztek kleju i poczekać aż wyschną.

Zestaw jest przeznaczony dla dzieci od 7 roku życia. Brick Trick Podróże przedstawia serię klocków z cegły w nowej odsłonie. Budując zestawy z kolekcji poznasz najbardziej popularne zabytki, a co najciekawsze - masz możliwość zbudowania ich od podstaw przenosząc się tym samym w zamierzchłe czasy :)

W zestawie znajduje się:
 • ponad 450 cegiełek (wymiary cegiełek 20 × 10 × 10 mm oraz 10 x 10 x 10 mm)
 • drewniane deseczki do klejenia 220 x 10 x 2 mm;
 • nadproże łukowe długie 40 x 10 x 10 mm;
 • podstawa z płyty HDF o wymiarach 350 × 230 mm;
 • klej do budowy;
 • naklejka z rozrysowanymi fundamentami;
 • zestaw pionków i 5 sztuk podstawek;
 • dach i elementy z tektury;
 • instrukcja;
Producent:
TREFL
Kod producenta:
61386
Wiek:
7+
Rozmiar:
XL
Wymiary opakowania:
395 x 265 x 90 mm
Poziom trudności:
4/5