Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Klocki Brick Trick Komisariat Buduj z cegły Trefl 61543

Klocki Brick Trick Komisariat Buduj z cegły Trefl 61543

Kod producenta: BT61543
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(22.08.2022)
79,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Klocki Brick Trick Komisariat Buduj z cegły Trefl 61543

Klocki Brick Trick Komisariat Buduj z cegły Trefl 61543

 

Zestaw z kolekcji Brick Trick Komisariat 61543 od marki Trefl został stworzony z prawdziwych cegiełek. Seria Buduj z cegły to propozycja, dzięki której możesz wspólnie z dzieckiem odgrywać scenki stróży prawa. Ten model zestawu Brick Trick zawiera ponad 100 cegiełek i 3 m desek do budowania. Komisariat jest przeznaczony dla dzieci od 6 roku życia. Przez zabawę urwisy ćwiczą koncentrację, rozwijają zdolności manualne oraz pobudzają kreatywność.

Możesz stworzyć budowlę według instrukcji lub własnego pomysłu. Zestaw o średnim poziomie trudności (3/5) nadaje się zarówno dla początkujących budowniczych, jak również tych bardziej zaawansowanych. Klocki z cegły wyśmienicie sprawdzą się również w czasie wspólnej zabawy z dzieckiem. Możecie razem układać cegiełki, kleić deseczki czy też ozdabiać stworzoną wspólnie budowlę. A dołączone kartonowe pionki i akcesoria sprawią, że komisariat policji będzie wyglądał jak prawdziwy.

Eko klocki zawierają aż 95 % składników naturalnych.

Z tym zestawem doskonała zabawa dla całej rodziny murowana! Szczególnie, że cegły możesz wykorzystać ponownie i z tych samych stworzyć całkiem nową budowlę! Konstrukcję wystarczy rozpuścić w wodzie, by móc zaczynać budować ponownie.

Zestaw składa się z:

  • prawdziwej, naturalnej cegły (ponad 100 cegiełek);
  • ponad 3 m deseczek;
  • podstawy;
  • kleju;
  • kartonowych pionków;
  • instrukcji;
Producent:
TREFL
Kod producenta:
61543
Wiek:
6+
Rozmiar:
M
Wymiary opakowania:
317 x 227 x 72 mm
Poziom trudności:
3/5