Dostępność: Dostępny

Accessories

Figurka kuriera UPS z podnośnikiem Bruder 62210

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 17 Stycznia (Czwartek)

Figurka kuriera z podnośnikiem
pomoże Ci wczuć się w rolę prawdziwego doręczyciela przesyłek UPS z zestawem marki Bruder. Jednym z zadań kuriera jest praca na magazynie oraz operowanie wózkiem podnośnikowym. Zestaw odwzorowano w skali 1:16, a ze względu na występowanie małych elementów przeznaczony jest dla dzieci powyżej 4 roku życia. Zabawkę wykonano z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu wyróżnia się solidną konstrukcją oraz eleganckim wyglądem. Proponowane akcesoria stanowią ciekawe uzupełnienie serii figurek i budynków bWorld.

Kurier ubrany jest w firmową odzież kuriera UPS - brązowe spodnie oraz koszulę z podwiniętymi rękawami, na której znajduje się emblemat firmy. Postać wygląda jak prawdziwy kurier. Figurka ma ruchome kończyny oraz głowę. Dodatkowo postać może chwycić rękoma kierownice lub dołączone do zestawu akcesoria, dlatego sprawdzi się zarówno jako kierowca jak i operator urządzeń. Zabawka ma ok. 10,5 cm wysokości, dzięki czemu można używać jej także do samodzielnej zabawy.

W zestawie znajduje się ręczny wózek paletowy, którego ramiona (widły) poruszają się w górę i w dół. Nasza pociecha bez problemu może bezpiecznie unieść przewożone przesyłki i spakować je na samochód. By odgrywana scena stała się bardziej realna do zabawy dołączono dwie palety typu EURO oraz 4 przesyłki w kolorystyce UPS.

Podczas zabawy w magazyn dziecko rozwija oraz pobudza wyobraźnię, a także uczy się obowiązków, które należą do danego zawodu. Transportowane towary nie zostaną uszkodzone, a na magazynie będzie panował większy ład i porządek.

Zawartość zestawu:
  • ręczny podnośnik paletowy z ruchomymi widłami (w górę i dół);
  • 2 palety typu EURO;
  • 4 przesyłki UPS;
  • figurka kuriera UPS;


Producent : BRUDER
Kod producenta : 62210
Wiek : 4+
Wysokość : 11 cm
Skala : 1:16
Seria : bWorld

Napisz recenzję

Figurka kuriera UPS z podnośnikiem Bruder 62210

Figurka kuriera UPS z podnośnikiem Bruder 62210

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)