Figurka rolnika z akcesoriami Bruder 62610

Dostępność: Dostępny

Figurka rolnika z akcesoriami Bruder 62610

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 17 Stycznia (Czwartek)

Lubisz poznawać kolejne codzienne obowiązki, które wykonuje farmer? Tym razem marka Bruder oferuje dodatkowy zestaw: figurkę rolnika z akcesoriami. Opakowanie stanowi ciekawe uzupełnienie kolekcji figurek z serii bWorld. Zabawka została odwzorowana w skali 1:16 z wysoką precyzją oraz dokładnymi szczegółami. Postać wygląda bardzo realistycznie i na pewno spodoba się wszystkim miłośnikom wsi. Zestaw przeznaczony jest do zabawy dla dzieci od 4 lat.

Figurka ma ruchome kończyny oraz głowę. Za pomocą ruchomych dłoni bez problemu może trzymać kierownicę pojazdu lub inne akcesoria niezbędne do wykonywania pracy. Idealnie nadaje się do dbania i karmienia swoich zwierzątek czy jako operator pojazdu. Pomogą mu w tym dołączone do zestawu akcesoria: taczka, widły oraz grabki. 
Postać ma ok. 11 cm wysokości, dlatego można bawić się nią samodzielnie.

Dodatki urozmaicą zabawę dziecka oraz porwą je na wiele godzin. Zabawa w farmera uczy dziecko podejmowania decyzji oraz pobudza wyobraźnię, a także przybliża obowiązki wykonywane na wsi. Akcesoria przydadzą się szczególnie podczas sprzątania i obrządku zwierzątek.

Model jest wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, przy zachowaniu intensywności kolorów, które nadają zestawowi eleganckiego wyglądu. Zabawka posiada wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa na rynku europejskim.

W zestawie:
  • figurka robotnika z ruchomymi kończynami i głową;
  • zdejmowana czapka;
  • taczka;
  • widły;
  • grabki; 


Producent : BRUDER
Kod producenta : 62610
Wiek : 4+
Wysokość : 11 cm
Skala : 1:16
Seria : bWorld

Napisz recenzję

Figurka rolnika z akcesoriami Bruder 62610

Figurka rolnika z akcesoriami Bruder 62610

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)