Dostępność: Dostępny

Motocykl Scrambler Ducati Cafe Racer z figurką kierowcy Bruder 63050

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 1 Lipca (Poniedziałek)

Motocykl enduro Srambler Ducati Desert Sled z figurką kierowcy
firmy Bruder pobudza wyobraźnię dziecka i na pewno spodoba się wszystkim miłośnikom pojazdów na dwóch kołach. Szczególnie tych, którzy lubią szybką jazdę czeka wiele niezapomnianych wrażeń. Model został odwzorowany w skali 1:16 przy zachowaniu intensywności barw, by postać oraz motor wyglądały bardzo realistycznie. Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia, ze względu na występowanie w zestawie małych elementów. 

Włoski motocykl Ducati posiada możliwość skręcania przednich kół za pomocą kierownicy. Dodatkowo w pojeździe zamontowana jest sprężynowa tylna oś pojazdu. Sprężynowe zawieszenie ułatwia jazdę po nierównym terenie, szczególnie w czasie organizowanych zawodów motokrosowych.

Dodatkową frajdę w czasie zabawy zapewnia zamontowana stopka, na której dziecko może oprzeć motor w czasie postoju. Podpórka ułatwia odstawienie pojazdu na półkę i sprawia, że motocykl wygląda wyjątkowo designersko. Pojazd został zdobiony wyjątkowymi elementami konstrukcyjnymi typu: złote koła, wydech czy lusterka na końcu kierownicy.

Producent zadbał również o bezpieczną zabawę, dlatego też pojazd ma miękkie, gumowe opony z profilowanym bieżnikiem. Dziecko może korzystać z zabawki zarówno w domu, jak i na dworze. Niewielkich rozmiarów motor idealnie pasuje do rączki dziecka, dlatego też może zabrać go ze sobą wszędzie - do przedszkola, plac zabaw czy w czasie podróży w samochodzie.

Do zestawu dołączona jest figurka kierowcy motocyklisty, która ma ruchome ręce, nogi i głowę. Zginane części ciała figurki takie jak: łokcie, kolana, ramiona, biodra pozwalają na swobodne kształtowanie pozy, w której ma być ustawiona. Kierowca posiada zdejmowany kask, rękawice, które chronią go podczas upadku.

W czasie zabawy dziecko rozwija oraz pobudza swoją wyobraźnię. Dodatkowo dostrzega związek przyczynowo-skutkowy oraz elementów niezbędnych w czasie jazdy motocyklem. Przez zabawę uczy się jakie panują zasady na drodze oraz jakie są różnice między motorem a samochodem. Pozwól dziecku wymyślać historyjki i wraz z nim odgrywaj scenki :)

W skrócie:
  • figurka kierowcy w kasku;
  • zdejmowany kask i rękawice;
  • miękkie, gumowe opony z profilowanym bieżnikiem;
  • skręcane przednie koła za pomocą kierownicy;
  • składana stopka motoru;
  • sprężynowa tylna oś motoru;
  • wyjątkowe elementy konstrukcyjne: złote koła, wydech lub lusterka na końcu kierownicy.


Producent : BRUDER
Kod producenta : 63050
Wiek : 4+
Wysokość : 110 mm
Wymiary : 145 x 65 x 85 mm
Skala : 1:16
Seria : bWorld

Napisz recenzję

Motocykl Scrambler Ducati Cafe Racer z figurką kierowcy Bruder 63050

Motocykl Scrambler Ducati Cafe Racer z figurką kierowcy Bruder 63050

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)