Dostępność: Dostępny

Warsztat samochodowy bWorld Bruder 62110

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 14 Lipca (Wtorek)


Z kolejną zabawką Warsztat samochodowy z kolekcji marki Bruder Twoje dziecko może poczuć się jak prawdziwy mechanik. Zestaw składa się z warsztatu samochodowego, auta wyścigowego typu roadster oraz figurki mechanika. Seria niewielkich budynków i figurek bWorld pobudza wyobraźnię dziecka i na pewno spodoba się wszystkim miłośnikom szybkich pojazdów na czterech kołach. Model został odwzorowany w skali 1:16 przy zachowaniu intensywności barw, by postać oraz wyścigówka wyglądały bardzo realistycznie. Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia, ze względu na występowanie w zestawie niewielkich elementów.

Dwustronna płytka z nadrukami przypomina wygląd prawdziwego warsztatu samochodowego. Ściankę dodatkowo zdobi półka z uchwytem, na której można umieścić narzędzia. Mechanik ma do dyspozycji narzędzia niezbędne do naprawy auta. Przed udaniem się na przejażdżkę warto sprawdzić stan pojazdu. Zanim ruszysz w drogę, umieść samochód na podnośniku, a następnie dokręć luźne koła lub też zmień je na nowy komplet :) Za pomocą pokrętła na podnośniku możesz ustawić jego wysokość dopasowaną do potrzeb mechanika. W warsztacie znajdują się także narzędzia do sprawdzenia stanu technicznego auta, jak również jego naprawy typu manometr, urządzenie sprawdzające stan hamulców czy klucze do kół.

Dodatkową atrakcję w czasie zabawy zapewni dołączona do zestawu figurka mechanika, która ma ruchome ręce, nogi i głowę. Zginane części ciała figurki takie jak: łokcie, kolana, czy ramiona pozwalają na swobodne kształtowanie pozy, w której ma być ustawiona.

Żółty samochód Roadster posiada zdejmowany dach, dzięki czemu dziecko może umieścić w fotelach dowolne figurki z serii bWorld marki Bruder. Jego przednie koła sterowane są za pomocą kierownicy. Jeśli chcesz skręcić autem wystarczy przekręcić kierownicę. Specjalną atrakcją i więcej radości z zabawy roadsterem zapewni nowy system zmiany kół. Demontaż kół ułatwi dołączony do zestawu klucz, który został ukryty w płycie podłogowej auta. Użyj zintegrowanego klucza do kół, zdejmij je i ponownie zamontuj nowy komplet. Aby zabawa stała się bardziej realna w opakowaniu znajduję się komplet kół zastępczych pasujących do wyścigowego auta.

W czasie zabawy dziecko pobudza swoją wyobraźnię oraz uczy się na czym polega dany zawód. Dodatkowo mały mechanik dostrzega związek przyczynowo-skutkowy oraz poznaje zasady panujące na drodze. Pozwól dziecku wymyślać historyjki i wraz z nim odgrywaj scenki :) Zestaw spełnia wszelkie europejskie certyfikaty bezpieczeństwa.

Warsztat w skrócie:
 • figurka mechanika;                    
 • narzędzia warsztatowe;
 • manometr powietrza;                 
 • stelaż ścienny z półką i uchwytem (dwustronna płyta wraz z podstawkami z nadrukiem przypominającym wygląd warsztatu)
 • podnośnik pojazdu z regulacją wysokości; 
 • urządzenie sprawdzające stan hamulców;                
 • komplet kół zastępczych - 4 koła;                                                                     
Roadster w skrócie:
 • przeszklona przednia szyba;
 • zdejmowany dach;
 • odkręcane koła (klucz do kół ukryty w płycie podłogowej auta);
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem.
       
Producent : BRUDER
Kod producenta : 62110
Wiek : 4+
Skala : 1:16
Seria : bWorld

Napisz recenzję

Warsztat samochodowy bWorld Bruder 62110

Warsztat samochodowy bWorld Bruder 62110

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)