Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Figurka dżokejki i konia + akcesoria Bruder 62505
  • Figurka dżokejki i konia + akcesoria Bruder 62505
  • Figurka dżokejki i konia + akcesoria Bruder 62505
  • Figurka dżokejki i konia + akcesoria Bruder 62505
Figurka dżokejki i konia + akcesoria Bruder 62505 Figurka dżokejki i konia + akcesoria Bruder 62505 Figurka dżokejki i konia + akcesoria Bruder 62505
Figurka dżokejki i konia + akcesoria Bruder 62505

Figurka dżokejki i konia + akcesoria Bruder 62505

Kod producenta: BR62505
Dostępność: brak produktu
 Zapytaj o produkt
Figurka dżokejki i konia + akcesoria Bruder 62505

Figurka dżokejki i konia + akcesoria Bruder 62505

 


Wysyłamy w poniedziałek, 02.10

Figurka dżokejki i konia wraz z akcesoriami od firmy Bruder to kolejny dodatek, który zapewni zabawę na wiele godzin. Przeznaczona jest dla dzieci powyżej 4 roku życia, ze względu na występowanie w zestawie małych elementów. Doskonałe wzornictwo, klasyczna kolorystyka i nadzwyczajna funkcjonalność, to cechy, które posiada dany zestaw. Model został odwzorowany w skali 1:16 przy zachowaniu wyrazistych kolorów, dzięki czemu postacie wyglądają jak prawdziwe. Oferowane akcesorium spodoba się miłośnikom koni, którzy dbają o bezpieczeństwo swoich ukochanych zwierząt.

Zestaw składa się z:
  • figurki konia z siodłem, uzdą oraz opaskami na nogi;
  • figurki dżokejki w kasku i biczem w dłoni;
  • grabek i wideł;
  • miotły i wiadra;

Podczas zabawy w stadninę koni dziecko rozwija oraz pobudza wyobraźnię, a także uczy się opiekować i troszczyć o innych. Zabawka została wykonana z najwyższej jakości tworzywa sztucznego. Posiada wszelkie europejskie certyfikaty bezpieczeństwa.
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
62505
Wiek:
4+
Skala:
1:16
Seria:
bWorld
Wymiary opakowania:
226 x 74 x 190 mm

Super Pakowanie

Chcieliśmy Cię poinformować, że mamy tutaj mistrzów pakowania! Nasz zespół pakujący to specjaliści w dziedzinie "opakowań na złoty medal" oraz prawdziwi czarodzieje w swojej dziedzinie. Uzbrojeni w folię bąbelkową, tekturę, taśmę i mnóstwo kreatywności, tworzą magiczne kokony ochronne dla Twoich skarbów. Jeśli byśmy mogli, wręcz podróżowalibyśmy z Twoją przesyłką, trzymając ją w bezpiecznym uścisku przez całą drogę! :)

Czy to kolekcjonerskie lalki czy pierwszy rower do nauki akrobacji w chmurach ;), traktujemy wszystko z takim samym szacunkiem i ostrożnością. Nasze paczki nie tylko chronią, ale też pozwalają Twoim przedmiotom poczuć się wyjątkowo, jakby podróżowały w pierwszej klasie.

pakowanie paczki 1 pakowanie 2 pakowanie 3

pakowanie 4 pakowanie 5 pakowanie 6

Pakowanie Prezentowe

Wiesz co? Nie tylko dostarczamy prezenty – tworzymy magiczne opakowania, które same w sobie są częścią całego doświadczenia! To trochę jak zawijanie marzeń w kolorową taśmę i obsypywanie ich szczęśliwą iskrą.

Nasi kreatywni specjaliści od pakowania prezentów to prawdziwi artyści. Każdy węzeł, kokardka i urocza ozdoba są starannie dobierane, żeby twój prezent prezentował się, no cóż, jak milion dolarów! Niezależnie od tego, czy to urodziny, święta czy po prostu "dla Ciebie od Ciebie", tworzymy opakowania, które wywołują uśmiech już na pierwszy rzut oka.

Jeżeli chcesz dodać życzenia do pięknie zapakowanej paczki, napisz je w polu „Dodaj notatkę do prezentu" (opcja dostępna w koszyku).

notatka o życzeniach

Dziękujemy za zaufanie i możliwość zapakowania Twoich skarbów. Cieszymy się, że możemy być częścią ich podróży!

pakowanie_prezentowe1 pakowanie_prezentowe2 pakowanie_prezentowe3

pakowanie_prezentowe4 pakowanie_prezentowe5

Jeśli masz jakieś nietypowe życzenia dotyczące pakowania, jesteśmy gotowi do wyzwania! Chcemy, żeby każda przesyłka opuściła naszą przestrzeń pakowania z uśmiechem i pewnością, że czeka ją przygoda na najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

 opakowanieozdobne.jpg

Ale to nie wszystko! :)

Wielu klientów doceniło zakupy w naszym sklepie i nasze super pakowanie. Sprawdź nasze znakomite opinie na portalu CENEO.

Dziękujemy wszystkim klientom za poświęcony czas na wystawienie opinii, bardzo nas to cieszy i motywuje do pracy :)

Z pozdrowieniami,

Zespół Mistrzów Pakowania z Todler.pl :)