Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Hulajnoga Micro Downtown Czarna SA0171
  • Hulajnoga Micro Downtown Czarna SA0171
Hulajnoga Micro Downtown Czarna SA0171

Hulajnoga Micro Downtown Czarna SA0171

Kod producenta: MICROSA0171
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(22.08.2022)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Hulajnoga Micro Downtown Czarna SA0171

Hulajnoga Micro Downtown Czarna SA0171

 


Hulajnoga Micro Downtown to idealny produkt do codziennego użytku. Składa się ją jednym ruchem stopy. W połączeniu z autem albo transportem publicznym jest idealnym pojazdem do dojeżdżania do pracy, na uczelnię czy zajęcia sportowe. Hulajnoga ma niewielkie rozmiary i waży niecałe 6 kg. Solidna konstrukcja oraz szeroki podest zapewniają komfort jazdy nawet po najbardziej wymagającej nawierzchni. Sprawną jazdę po nierównościach chodnika ułatwiają także zaprojektowane duże koła o średnicy 200 mm. 

Micro Downtown została zbudowana, by wykorzystać maksymalną wydajność i komfort jazdy. Szeroka kierownica i ręczny hamulec efektywnie wspomagają bezpieczeństwo i wygodę podczas jazdy. Idealny na jazdę po mieście jak i wspólne, rodzinne wypady. Szeroki, jednoczęściowy drążek, i szeroki podest tworzą wyjątkowa komfortową hulajnogę, idealną do płynne jazdy zarówno na dłuższych jak i krótszych dystansach.
Producent:
MICRO
Kod producenta:
SA0171
Wiek:
12+
Wielkość kół:
200 mm (przód i tył)
Kolor:
czarny
Wysokość kierownicy:
82-102 cm
Waga:
6,0 kg
Maksymalne obciążenie:
100 kg
Sposób składania:
składana