Zobacz większe

Dostępność: Dostępny

Krzesełko do karmieniai Moover Lawendowe

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 25 Wrzesień (Wtorek)

Lawendowe krzesełko do karmienia dla lalki to kolejny mebelek z serii Line zaprojektowane w stylu retro. Komfortowe rozwiązanie ułatwi karmienie lalki.
Krzesełko ma 50 cm wysokości. Dlatego też podawanie jedzenia dla lali nie powinno sprawić dziecku żadnego problemu. Zabawa może stać się również zachętą do posiłków dla naszego niejadka.
Przywołaj wspomnienia z dzieciństwa, oczaruj swoją pociechę zabawką sprzed lat i odkryj na nowo dziecięcy świat.

Tylko naturalne materiały
Zabawka w całości wykonana jest z naturalnej okleiny brzozowej o grubości 10 mm. Krzesełko pokryte jest ekologiczną farbą z atestem, dlatego nie musisz martwić się o substancje uczulające.

Solidne wykonanie
Konstrukcja zabawki jest w pełni stabilna, nadaje charakteru prawdziwego krzesełka dla dzieci. Zamontowane w podstawie krzesełka belki zabezpieczają stelaż przed przewracaniem. Solidne wykonanie zwiększa wartość zabawki oraz buduje zaufanie dzieci i ich rodziców do marki. W zabawce zamontowany jest stolik, który ułatwi karmienie lalki lub może być wykorzystany do innej zabawy. Producenci zadbali o bezpieczeństwo naszego malucha poprzez zaokrąglenie wszystkich krawędzi krzesełka.

Opracowany zgodnie z potrzebami dzieci
Zabawkę stworzono na podstawie zachowań dzieci oraz ich potrzeb. Duńscy specjaliści przeprowadzili badania reakcji na zmysły dziecka. Skupili się na tym co przykuwa największą uwagę dzieci. Czym lubią się bawić. Jakiego koloru zabawka przyciąga wzrok. Z jakiego jest materiału, że sięgają po nią jako pierwszą. W czasie tworzenia zabawki producenci opierali się na zebranych informacjach. Detale zabawki zostały dopracowane w taki sposób, aby służyła niejeden raz.

Korzyści z zabawy
Zadbaj o prawidłowy rozwój swego dziecka. Przez zabawę maluch nauczy się odpowiedzialności i troski o innych. Naśladowanie zachowań dorosłych i ich obowiązków pomaga w wychowaniu emocjonalnym dziecka. Zabawa lalkami dodatkowo rozwija wyobraźnię.

Montaż zabawki
Krzesełko dla lalki oferowane przez markę Moover jest dostarczane w płaskich kartonach z elementami do złożenia. Postępuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Montaż z rodzicem to niezła frajda dla malucha. Ze względu na występowanie małych elementów zabawka sprawdzi się do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Trochę o samej marce
Duńska firma Moover specjalizuje się w produkcji drewnianych zabawek. Zaprojektowane na podstawie zachowań dzieci, opracowane by rozwijały i uczyły. Producent posiada różnego rodzaju meble dla lalek, samochody dla chłopców czy układanki oraz zawieszki dla maluchów. Przemyślane w każdym szczególe, oryginalnie zaprojektowane oraz solidnie wykonane posłużą niejednemu pokoleniu. Moover spełni Twoje oczekiwania.

Wiek: 3+
Wymiary krzesełka: 21,4 x 23,7 x 50 cm (dł x szer x wys)
Wymiary opakowania: 31,5 x 5 x 61,3

Napisz recenzję

Krzesełko do karmieniai Moover Lawendowe

Krzesełko do karmieniai Moover Lawendowe

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)