Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Scania R z dźwigiem, przyczepą i pniami Bruder 03524
 • Scania R z dźwigiem, przyczepą i pniami Bruder 03524
 • Scania R z dźwigiem, przyczepą i pniami Bruder 03524
 • Scania R z dźwigiem, przyczepą i pniami Bruder 03524
 • Scania R z dźwigiem, przyczepą i pniami Bruder 03524
Scania R z dźwigiem, przyczepą i pniami Bruder 03524 Scania R z dźwigiem, przyczepą i pniami Bruder 03524 Scania R z dźwigiem, przyczepą i pniami Bruder 03524 Scania R z dźwigiem, przyczepą i pniami Bruder 03524
Scania R z dźwigiem, przyczepą i pniami Bruder 03524

Scania R z dźwigiem, przyczepą i pniami Bruder 03524

Kod producenta: BR03524
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(09.12.2022)
239,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Scania R z dźwigiem, przyczepą i pniami Bruder 03524

Scania R z dźwigiem, przyczepą i pniami Bruder 03524

 

Scania R z dźwigiem i pniami 03524, podobnie jak pozostałe pojazdy z kolekcji marki zachwyca swoim wyglądem, a szczególne wrażenie wywiera na pasjonatach maszyn leśnych. Każdy mały leśnik czy rolnik będzie chciał mieć samochód w swojej kolekcji. Pojazd przyda się w szczególności w czasie przygotowywań do sezonu grzewczego i przewozu drzewa na opał. Z zestawem możesz pomóc z transportem także swoim sąsiadom. Zabawkę odwzorowano w skali 1:16 zgodnie z oryginalnym modelem. Dobrano te same kolory, aby ciężarówka wyglądała identycznie jak duża, spotykana na polskich drogach. Dodatkowo samochód wykonano z solidnego, wysokiej jakości tworzywa, dlatego też konstrukcja zabawki jest w pełni stabilna i wyróżnia się na tle innych precyzją wykonania w najmniejszym detalu. Pojazd przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia ze względu na małe elementy.

Ciężarówka
posiada trzyosiowe zawieszenie, które chroni mocno obciążone auto, a nawet te przeciążone. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo przewożonego drzewa. Przednia szyba Scanii jest przeszklona, dzięki czemu w środku kabiny panuje większy porządek a pojazd wygląda jeszcze bardziej realnie. Samochód ma otwierane drzwiczki kabiny oraz składane lusterka boczne. Teraz nawet parkowanie tyłem nie jest trudne, gdyż można dostosować ich wysokość do operatora, a w czasie postoju złożyć całkowicie.

Szczególną uwagę przy tworzeniu zestawu zwrócono na dźwig zakończony hakiem. Zamontowany hak zwiększa funkcjonalność pojazdu, który przyda się także do przenoszenia czy przewożenia w przyczepie innych zabawek czy samochodzików. Z pomocą obracanego o 360 stopni żurawia bez zbędnego przestawiania maszyny przeniesiemy ładunek z jednej strony na drugą - do przyczepy. Całe ramię dźwigu można zablokować w uniesionej pozycji za pomocą czerwonego pokrętła. Istnieje także możliwość blokady tylko części ramienia - wystarczy przesunąć czarną część na ramieniu dźwigu. Jeśli potrzebujemy dłuższego ramienia, należy wysunąć ukrytą część żurawia.

Do zestawu dołączono chwytak do załadunku drzewa doczepiany na hak. Przy przenoszeniu bali drzewa wystarczy rozchylić zęby chwytaka nad jednym pniem by go złapać, a następnie umieścić na przyczepie. Zabawa naszej pociechy stanie się jeszcze bardziej rzeczywista, dzięki dołączonym do zestawu 3 balom drzewa. Pnie wraz ze żłobieniami do złudzenia przypominają prawdziwe.

Samochód dostosowano do rozładunku towaru za pomocą wywrotu. Skrzynia ładunkowa w samochodzie jest podnoszona na ramieniu blokowanym przy maksymalnym otwarciu przyczepy. Ustaw ciężarówkę tam gdzie chcesz składować towar, zdejmij łańcuchy zabezpieczające ładunek, unieś skrzynię, a bale zaczną się wysypywać. Dziecko może również rozładować drzewo na opał przez boczne burty. Aby rozpocząć wyładunek bokiem wystarczy rozłożyć 2 burty po jednej stronie przyczepy. Nasza pociecha może sama wybrać metodę rozładunku, co nauczy ją podejmowania decyzji oraz ich skutków. Całą konstrukcję pojazdu stabilizują oraz zabezpieczają przed wywróceniem dwie wysuwane podpory, które znajdują się z przodu przyczepy. Ruchome oraz składane elementy urozmaicają zabawę i sprawiają frajdę dla pociechy.

Scanię z żurawiem i pniami można dodatkowo wyposażyć w moduł świetlno-dźwiękowy. Moduł należy dokupić oddzielnie, nie jest on dołączony do zestawu. Moduł można zamontować na dachu kabiny ciężarówki, w wyznaczonym miejscu. Oświetlenie czy dźwięk w czasie przejazdu wyróżni pojazd na drodze, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność, a dziecko czerpało jeszcze więcej frajdy z zabawy.

W skrócie:
 • trzyosiowe zawieszenie;
 • opuszczane boczne burty przyczepy - po dwie na stronie;
 • przeszklona kabina kierowcy z otwieranymi drzwiami;
 • składane boczne lusterka;
 • obracany o 360 stopni żuraw z blokadą całego ramienia lub jego części;
 • możliwość przedłużenia ramienia dźwigu zakończonego hakiem przez wysunięcie ukrytej części;
 • możliwość wywrotu przyczepy blokowanej na ramieniu teleskopowym;
 • zdejmowane łańcuchy zabezpieczające;
 • dwie wysuwane podpory stabilizujące;
 • w zestawie 3 bale drzewa;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03524
Wiek:
4+
Wymiary:
545 x 188 x 270 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
585 x 190 x 305 mm
Marka:
Scania