Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Scania R Dźwig z modułem sygnalizacyjnym Bruder 03570
 • Scania R Dźwig z modułem sygnalizacyjnym Bruder 03570
 • Scania R Dźwig z modułem sygnalizacyjnym Bruder 03570
 • Scania R Dźwig z modułem sygnalizacyjnym Bruder 03570
 • Scania R Dźwig z modułem sygnalizacyjnym Bruder 03570
 • Scania R Dźwig z modułem sygnalizacyjnym Bruder 03570
 • Scania R Dźwig z modułem sygnalizacyjnym Bruder 03570
 • Scania R Dźwig z modułem sygnalizacyjnym Bruder 03570
Scania R Dźwig z modułem sygnalizacyjnym Bruder 03570 Scania R Dźwig z modułem sygnalizacyjnym Bruder 03570 Scania R Dźwig z modułem sygnalizacyjnym Bruder 03570 Scania R Dźwig z modułem sygnalizacyjnym Bruder 03570 Scania R Dźwig z modułem sygnalizacyjnym Bruder 03570 Scania R Dźwig z modułem sygnalizacyjnym Bruder 03570 Scania R Dźwig z modułem sygnalizacyjnym Bruder 03570
Scania R Dźwig z modułem sygnalizacyjnym Bruder 03570

Scania R Dźwig z modułem sygnalizacyjnym Bruder 03570

Kod producenta: BR03570
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
379,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Scania R Dźwig z modułem sygnalizacyjnym Bruder 03570

Scania R Dźwig z modułem sygnalizacyjnym Bruder 03570

 

Ciężarówka Scania R z dźwigiem Liebherr 03570 to kolejny model z kolekcji pojazdów budowlanych SCANIA marki BRUDER, który przyda się przy poznaniu nowego zadania wykonywanego na placu budowy czy w czasie przenoszenia materiałów. Samochód odwzorowano w skali 1:16, przy czym nie różni się on od oryginału, również pod względem kolorystyki. Bruder producent modeli pojazdów stawia przede wszystkim na wysokiej jakości wykonanie oraz najlepsze materiały. Twórcom zależy na tym, by zabawka wyróżniała się solidną konstrukcją, a dziecko cieszyło się nią przy zabawie i niejeden raz ochoczo do niej powracało. Ze względu na metalowy hak w dźwigu producent zaleca pojazd do zabawy dla dzieci od 4 roku życia.

Ciężarówka posiada czteroosiowe zawieszenie, które chroni mocno obciążone auto, a nawet te przeciążone. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe, a rodzic nie musi się martwić o wywracanie się pojazdu w czasie zabawy. Całą konstrukcję przed wywróceniem zabezpieczają i stabilizują cztery podpory wysuwane z podestu ciężarówki. Aby znalazły się na poziomie gruntu należy je dodatkowo odkręcić. Dzięki nim dziecko może bezpiecznie korzystać z dźwigu by rozładować ładunek w wybranym miejscu. Po zakończonej akcji można schować je z powrotem.

Tak długa konstrukcja pojazdu musi zostać dodatkowo zabezpieczona przed przeciążeniem. Pomiędzy kabiną dźwigu a naczepą ciężarówki znajduje się zbiornik, który można wypełnić np. piaskiem czy kamuszkami, a wówczas zacznie pełnić rolę przeciwwagi.

W przeszklonej kabinie drzwi otwierają się, aby dziecko mogło umieścić w środku operatora maszyny z serii figurek bWorld. Kierowca nie jest dołączony do zestawu, należy nabyć go oddzielnie. Dodatkowo dołączone lusterka boczne można ustawić odpowiednio do wysokości operatora lub złożyć całkowicie w czasie postoju. Dzięki zamontowanej w Scanii przedniej szybce wewnątrz kabiny panuje większy porządek.

Szczególną uwagę przy tworzeniu zestawu zwrócono na dźwig zakończony metalowymi hakiem. Hak na lince zwijany jest na bęben przy pomocy pokrętła znajdującego się na boku ramienia. Sznurek jest na tyle długi, że dziecko bez problemu może rozwinąć linkę by przenosić zabawki nawet z trudno dostępnych i wąskich miejsc.

Dzięki obracanej o 360 stopni kabinie operatora żurawia możemy bez zbędnego przestawiania maszyny przenieść ładunek z jednej strony na drugą. Ramię dźwigu podnosi się i opuszcza za pomocą pokrętła do jego sterowania. Możesz więc ustawić kąt nachylenia żurawia. Jeśli natomiast potrzebujemy wydłużyć ramię wystarczy użyć drugiego pokrętła aby wysunąć ukrytą część żurawia na odpowiednią długość. Po wysunięciu teleskopowej długości wózek dźwigowy ma już znaczną wysokość i można go jeszcze bardziej rozbudować za pomocą dodatkowego wysięgnika, maksymalnie do 1,30 m.

Bezpieczeństwo w czasie przejazdu po drodze zapewnia zamontowany moduł świetlno – dźwiękowy, a także sprawi większą frajdę z zabawy dla naszego malucha. Dołączony moduł steruje 2 pomarańczowymi światłami znajdującymi się na dachu pojazdu. Dodatek obsługiwany jest za pomocą 4 przycisków, które wydają dźwięk 3 różnych sygnałów syren uprzywilejowanych (karetki pogotowia, straży pożarnej oraz policji) oraz odgłos zapalanego silnika. Wszystkim odgłosom towarzyszą efekty świetlne. Można wyłączyć światła i dźwięk naciskając ponownie przycisk lub poczekać ok. 20 sekund aż wyłączą się same. Efekty sygnalizacyjne w czasie przejazdu wyróżnią pojazd na drodze, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność.

Wizualny wygląd całego zestawu uzupełniają gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem, które umożliwiają korzystanie z niej zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz pobudza wyobraźnię naszej pociechy. Zabawa z ruchomymi elementami uczy dodatkowo dziecko podejmowania decyzji oraz ich skutków.  

Ciężarówka Scania R w skrócie:

 • przeszklona kabina kierowcy;
 • otwierane drzwi kabiny kierowcy;
 • składane lusterka;
 • otwierane klapki pojemników,
 • wysuwane 4 boczne podpory stabilizujące;
 • zamontowany moduł sygnalizacyjny;

Dźwig w skrócie:
 • rozsuwany żuraw na ok. 1,30 m za pomocą pokrętła;
 • regulacja kąta nachylenia żurawia przy pomocy pokrętła;
 • obracana o 360 st kabina operatora wraz z dźwigiem;
 • otwierane drzwi przeszklonej kabiny operatora;
 • lina nawijana na bęben dzięki pokrętłu;
 • napełniany (np. piaskiem) zbiornik tworzący przeciwwagę;
 • dźwig zakończony metalowym hakiem;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
03570
Wiek:
4+
Wymiary:
620 x 185 x 270 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
675 x 200 x 305 mm
Marka:
Scania