Dostępność: Dostępny

MAN Dźwig Bruder 02754

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 4 Czerwca (Czwartek)


Ciężarówka MAN TGS z dźwigiem 
to kolejny model z kolekcji pojazdów budowlanych, który przyda się przy poznaniu nowego zadania wykonywanego na placu budowy czy w czasie przenoszenia materiałów. Samochód odwzorowano w skali 1:16, przy czym nie różni się on od oryginału, również pod względem kolorystyki. Zabawka została wykonana z doskonałą precyzją, a sama konstrukcja jest bardzo solidna. Nieraz na pewno widziałeś maszynę na żywo w czasie pracy. Przy zabawie dziecko może odgrywać wymyślone scenki i korzystać z wyjątkowych funkcji zabawki. Ze względu na metalowy hak w dźwigu producent zaleca pojazd do zabawy dla dzieci od 4 roku życia.

Ciężarówka
posiada trzyosiowe zawieszenie, które chroni mocno obciążone auto, a nawet te przeciążone. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe, a rodzic nie musi się martwić o wywracanie się i niestabilność pojazdu w czasie zabawy. Dodatkowo całą konstrukcję przed wywróceniem zabezpieczają i stabilizują dwie podpory ukryte z tyłu pojazdu. Dzięki nim dziecko może bezpiecznie korzystać z dźwigu by przewieźć ładunek w wybrane miejsce. Po zakończonej akcji będzie można schować je z powrotem.

Kabina kierowcy
w samochodzie odchyla się, aby ciekawe świata dziecko mogło podejrzeć wygląd silnika maszyny ukrytego pod spodem naczepy. Wewnętrzne części samochodu zostały wykonane jak w prawdziwej maszynie. Pomiędzy kabiną dźwigu a naczepą ciężarówki znajduje się otwierany schowek, który sprawdzi się do przechowywania narzędzi. Kiedy nie są już nam potrzebne, a chcemy mieć je pod ręką, wystarczy włożyć je do pojemnika.

Szczególną uwagę przy tworzeniu zestawu zwrócono na dźwig zakończony metalowymi hakiem. Z przodu pojazdu zamocowano uchwyt na hak dźwigu, który najczęściej zaczepiony jest w czasie przejazdu ciężarówki, a także w momencie przestoju. Hak na lince zwijany jest na bęben przy pomocy czarnego pokrętła znajdującego się z tyłu dźwigu. Sznurek jest na tyle długi, że dziecko bez problemu może rozwinąć linkę by przenosić zabawki nawet z trudno dostępnych i wąskich miejsc.

Dzięki obracanej o 360 stopni kabinie operatora żurawia możemy bez zbędnego przestawiania maszyny przenieść ładunek z jednej strony na drugą. Ramię dźwigu podnosi się i opuszcza za pomocą pokrętła do jego sterowania. Możesz więc ustawić kąt nachylenia żurawia. Jeśli natomiast potrzebujemy wydłużyć ramię wystarczy użyć drugiego pokrętła aby wysunąć ukrytą część żurawia na odpowiednią długość.

Wizualny wygląd całego zestawu uzupełniają gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem, które umożliwiają korzystanie z niej zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz pobudza wyobraźnię naszej pociechy. Zabawa z ruchomymi elementami uczy dodatkowo dziecko podejmowania decyzji oraz ich skutków.

W skrócie:
 • trzyosiowe zawieszenie;
 • przechylana kabina kierowcy;
 • metalowy hak dźwigu;
 • obracana o 360 stopni kabina operatora żurawia;
 • regulacja kąta nachylenia żurawia przy pomocy pokrętła;
 • możliwość wydłużenia żurawia za pomocą pokrętła;
 • zamykany schowek;
 • nawijana na bęben lina przy pomocy pokrętła;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • doczepiane boczne podpory stabilizujące, ukryte z tyłu pojazdu;
 • uchwyt na hak dźwigu z przodu pojazdu;
 • możliwość wstawienia modułu świetlno-dźwiękowego;


Producent : BRUDER
Kod producenta : 02754
Wiek : 4+
Wymiary : 425 x 175 x 245 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : MAN

Napisz recenzję

MAN Dźwig Bruder 02754

MAN Dźwig Bruder 02754

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)