Dostępność: Dostępny

MAN z żurawiem i pniami Bruder 02769

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 4 Czerwca (Czwartek)


MAN z żurawiem i pniami
, podobnie jak pozostałe pojazdy z kolekcji marki Bruder, zachwyca swoim wyglądem, a szczególne wrażenie wywiera na pasjonatach maszyn leśnych. Każdy mały leśnik czy rolnik będzie chciał mieć samochód w swojej kolekcji. Pojazd przyda się w szczególności w czasie przygotowywań do sezonu grzewczego i przewozu drzewa na opał. Z zestawem możesz pomóc także sąsiadom w transporcie. Zabawkę odwzorowano w skali 1:16 zgodnie z oryginalnym modelem. Dobrano te same kolory, aby ciężarówka wyglądała identycznie jak duża, spotykana na polskich drogach. Dodatkowo samochód wykonano z solidnego, wysokiej jakości tworzywa, dlatego też konstukcja zabawki jest w pełni stabilna i wyróżnia się na tle innych precyzją wykonania w najmniejszym detalu. Pojazd przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia ze względu na małe elementy.

Ciężarówka
posiada trzyosiowe zawieszenie, które chroni mocno obciążone auto, a nawet te przeciążone. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo przewożonego drzewa. Przednia szyba w ciągniku ciężarówki jest przeszklona, dzięki czemu w środku kabiny panuje większy porządek a pojazd wygląda jeszcze bardziej realnie. Dodatkowo kabina kierowcy odchyla się, aby ciekawe świata dziecko mogło podejrzeć wygląd silnika maszyny ukryty pod spodem naczepy. Wewnętrzne części samochodu zostały wykonane jak w prawdziwej maszynie.

Szczególną uwagę przy tworzeniu zestawu zwrócono na dźwig zakończony hakiem. Zamontowany hak zwiększa funkcjonalność pojazdu, który przyda się także do przenoszenia czy przewożenia w przyczepie innych zabawek czy samochodzików. Z pomocą obracanego żurawia bez zbędnego przestawiania maszyny przeniesiemy ładunek z jednej strony na drugą - do przyczepy. Ramię dźwigu podnosi się i opuszcza za pomocą pokrętła do sterowania. Jeśli potrzebujemy dłuższego ramienia, wystarczy wysunąć ukrytą część żurawia na odpowiednią długość. W zestawie znajduje się chwytak do załadunku drzewa doczepiany na hak. Przy załadunku bali drzewa wystarczy rozchylić zęby chwytaka nad jednym pniem by go złapać, a następnie umieścić na przyczepie. Zabawa naszej pociechy stanie się jeszcze bardziej rzeczywista, dzięki dołączonym do zestawu 3 balom drzewa. Pnie wraz ze żłobieniami do złudzenia przypominają prawdziwe.

Samochód dostosowano do rozładunku towaru za pomocą wywrotu. Skrzynia ładunkowa w samochodzie jest podnoszona na ramieniu blokowanym przy maksymalnym otwarciu przyczepy. Ustaw ciężarówkę tam gdzie chcesz składować towar, unieś skrzynię, a ładunek zacznie się wysypywać. Dziecko może również rozładować drzewo na opał przez boczne burty. Wystarczy opuścić burtę i rozpoczać wyładunek bokiem. Nasza pociecha może sama wybrać metodę rozładunku, co nauczy ją podejmowania decyzji oraz ich skutków.

MAN z żurawiem i pniami można dodatkowo wyposażyć w moduł świetlno-dźwiękowy. Moduł należy dokupić oddzielnie, nie jest on dołączony do zestawu. Moduł można zamontować na dachu kabiny cieżąrówki, w wyznaczonym miejscu.  Oświetlenie czy dźwięk w czasie przejazdu wyróżni pojazd na drodze, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność, a dziecko czerpało jeszcze więcej frajdy z zabawy.

W skrócie:
  • trzyosiowe zawieszenie;
  • opuszczane boczne burty;
  • przeszklona, odchylana kabina kierowcy;
  • ramię dźwigu z hakiem podnoszone za pomocą pokrętła;
  • dołączony w zestawie chwytak do załadunku drzewa;
  • możliwość wywrotu przyczepy podnoszonej i blokowanej na ramieniu;
  • zdejmowane łańcuchy;
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
  • w zestawie 3 bale drzewa;
  • możliwość montażu modułu świetlno–dźwiękowego;
Producent : BRUDER
Kod producenta : 02769
Wiek : 4+
Wymiary : 430 x 185 x 255 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : MAN

Napisz recenzję

MAN z żurawiem i pniami Bruder 02769

MAN z żurawiem i pniami Bruder 02769

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)