Dostępność: Dostępny

MAN TGS Dźwig z modułem świetlno-dźwiękowym Bruder 03770

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 4 Czerwca (Czwartek)


Ciężarówka MAN TGS z dźwigiem 
to kolejny model z kolekcji pojazdów budowlanych MAN od marki BRUDER, który przyda się przy poznaniu nowego zadania wykonywanego na placu budowy czy w czasie przenoszenia materiałów. Samochód odwzorowano w skali 1:16, przy czym nie różni się on od oryginału, również pod względem kolorystyki. Bruder producent modeli pojazdów stawia przede wszystkim na wysokiej jakości wykonanie oraz najlepsze materiały. Twórcom zależy na tym, by zabawka wyróżniała się solidną konstrukcją, a dziecko cieszyło się nią przy zabawie i niejeden raz ochoczo do niej powracało. Ze względu na metalowy hak dźwigu producent zaleca pojazd do zabawy dla dzieci od 4 roku życia.

Ciężarówka
posiada trzyosiowe zawieszenie, które chroni mocno obciążone auto, a nawet te przeciążone. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe, a rodzic nie musi się martwić o wywracanie się i niestabilność pojazdu w czasie zabawy. Całą konstrukcję przed wywróceniem zabezpieczają dodatkowo cztery podpory wysuwane z podestu ciężarówki. Aby znalazły się na poziomie gruntu należy je dodatkowo odkręcić. Dzięki nim dziecko może bezpiecznie korzystać z dźwigu by rozładować ładunek w wybranym miejscu. Po zakończonej akcji można schować je z powrotem.

W przeszklonej kabinie drzwi pasażera i kierowcy otwierają się, aby dziecko mogło umieścić w środku operatora maszyny z serii figurek bWorld. Kierowca nie jest dołączony do zestawu, należy nabyć go oddzielnie. Młodzi operatorzy dźwigów znajdą również identyczne funkcje w kabinie żurawia: jest w pełni przeszklona i ma przesuwne drzwi.

Szczególną uwagę przy tworzeniu zestawu zwrócono na dźwig zakończony metalowymi hakiem. Przyczepiony na sznurku hak zwijany jest na bęben przy pomocy korbki znajdującej się na boku ramienia. Sznurek jest na tyle długi, że dziecko bez problemu może rozwinąć linkę by przenosić zabawki na duże odległości.
Dzięki obracanej o 360 stopni kabinie operatora żurawia możemy bez zbędnego przestawiania maszyny przenieść ładunek z jednej strony na drugą. Ramię dźwigu podnosi się i opuszcza za pomocą pokrętła do jego sterowania. Możesz więc ustawić kąt nachylenia żurawia. Jeśli natomiast potrzebujemy wydłużyć ramię wystarczy użyć drugiego pokrętła aby wysunąć ukrytą część żurawia na odpowiednią długość

Bezpieczeństwo w czasie przejazdu po drodze zapewnia zamontowany moduł świetlno– dźwiękowy, a także sprawi większą frajdę z zabawy dla naszego malucha. Dołączony moduł steruje 2 pomarańczowymi światłami znajdującymi się na dachu pojazdu. Dodatek obsługiwany jest za pomocą 4 przycisków, które wydają dźwięk 3 różnych sygnałów syren uprzywilejowanych (karetki pogotowia, straży pożarnej oraz policji) oraz odgłos zapalanego silnika. Wszystkim odgłosom towarzyszą efekty świetlne. Można wyłączyć światła i dźwięk naciskając ponownie przycisk lub poczekać ok. 20 sekund aż wyłączą się same. Efekty sygnalizacyjne w czasie przejazdu wyróżnią pojazd na drodze, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność.

Wizualny wygląd całego zestawu uzupełniają gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem, które umożliwiają korzystanie z niej zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz pobudza wyobraźnię naszej pociechy. Zabawa z ruchomymi elementami uczy dodatkowo dziecko podejmowania decyzji oraz ich skutków.  

MAN w skrócie:
 • trzyosiowe zawieszenie;
 • otwierane drzwi przeszklonej kabiny kierowcy;
 • rozsuwane boczne podpory stabilizujące;
 • dołączony moduł świetlno-dźwiękowy;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
Dźwig w skrócie:
 • rozsuwany żuraw za pomocą pokrętła;
 • regulacja kąta nachylenia żurawia przy pomocy pokrętła;
 • obracana o 360 st kabina operatora wraz z dźwigiem;
 • rozsuwane drzwi przeszklonej kabiny operatora;
 • lina nawijana na bęben dzięki pokrętłu;
 • dźwig zakończony metalowym hakiem;
 
Producent : BRUDER
Kod producenta : 03770
Wiek : 4+
Wymiary : 520 x 185 x 280 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : MAN

Napisz recenzję

MAN TGS Dźwig z modułem świetlno-dźwiękowym Bruder 03770

MAN TGS Dźwig z modułem świetlno-dźwiękowym Bruder 03770

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)