Wybierz dogodną dla Ciebie formę płatności. Todler oferuje kilka sposobów płatności za zakupione towary:

  • przelew bankowy zwykły;
  • za pośrednictwem serwisu Przelewy24;
  • opłata kurierowi przy odbiorze przesyłki: gotówka lub karta;
  • karta lub gotówka w sklepie stacjonarnym;
  • odroczenie płatności o 30 dni;

Poniżej przedstawiliśmy pokrótce co kryje się pod każdym sposobem płatności :)

1. Przelew bankowy zwykły

Wybierając opcję „zapłać przelewem”, prosimy dokonać płatności na poniższy nr konta w terminie 7 dni od złożenia zamówienia.
Bank: PKO BP
DS TRADE - Zimnoch sp.j.
Nr konta: 11 1020 1332 0000 1602 1007 5481
W tytule przelewu koniecznie prosimy wpisać: „Zamówienie nr ...”.
Płatność tradycyjnym przelewem umożliwia dokonanie zapłaty za zamówienie w ciągu kolejnych 7 dni. W tym czasie towar jest dla Ciebie zarezerwowany. Przesyłkę pakujemy i wysyłamy w momencie zaksięgowania wpłaty na nasze konto bankowe.

2. Płatność za pośrednictwem serwisu Przelewy24

Wybierając opcję „płać z przelewy 24” zostaniesz przekierowany na stronę serwisu Przelewy24. W następnym kroku wybierz bank lub kartę kredytową z której dokonasz opłatę.
System Przelewy24 jest w pełni bezpieczny! Nie przechowuje żadnych informacji klienta, tj. numeru konta bankowego czy też numeru karty kredytowej. W systemie płatności Przelewy24 wykorzystywany jest elektroniczny certyfikat bezpieczeństwa SSL, który zapewnia poufność i integralność transmisji danych.

3. Płatność kurierowi przy odbiorze przesyłki, tzw. wysyłka za pobraniem

Adresat płaci przy odbiorze przesyłki w momencie jej dostawy. Klient ma możliwość zapłaty za przesyłkę pobraniową gotówką lub kartą płatniczą.

4. Płatność w sklepie stacjonarnym

Przy wyborze odbioru osobistego za towary zakupione w naszym sklepie internetowym możesz zapłacić w godzinach otwarcia sklepu stacjonarnego. Realizujemy płatności dokonywane zarówno gotówką jak i kartą płatniczą.

5. Płatność odroczona o 30 dni
Wybierając opcję "Płać z PayPo - kup teraz zapłać później" system przekierowuje bezpośrednio na platformę, gdzie należy wypełnić prosty formularz weryfikacyjny, a następnie potwierdzić dane wiadomością SMS.
Istnieje drugi sposób wyboru tej formy płatności. Wystarczy w koszyku zaznaczyć checbox "Płać Przelewy24", po czym klient zostanie przekierowany na stronę serwisu Przelewy24. Następnie należy wybrać ikonkę PayPo na pasku "Karty i inne" umieszczonym na dole dostępnych usług. Pozostały proces weryfikacyjny przebiega tak samo. 
Płatności można dokonać w ciągu 30 dni zwykłym przelewem bankowym, przekazem pocztowym lub za pomocą szybkich płatności online.