Dostępność: Dostępny

Ukulele dla dzieci Janod 07597

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 1 Grudnia (Wtorek)


Ukulele dla dzieci Janod 07597
to zabawka idealna małym pasjonatom gry na instrumentach strunowych. Zabawka pochodzi z serii drewnianych instrumentów muzycznych przeznaczonych dzieciom od 3 do około 8 roku życia. Ukulele sprawdzi się jako zabawkowy instrument małym miłośnikom świata muzyki poszukującym alternatywy do gry na gitarze. Wspiera rozwój maluchów poprzez obcowanie z muzyką, a jego delikatny dźwięk jest wyjątkowo przyjemny dla ucha.

Drewniane ukulele jest łatwe w obsłudze, 4-strunowe i krótsze od klasycznej gitary doskonale dopasowuje się do małej dłoni. Z zestawem dziecko może uczyć się grać, poznawać różne dźwięki i tym samym próbować je odróżnić. Obcowanie maluchów z muzyką wspiera ich rozwój i wpływa pozytywnie na edukację muzyczną.

Dzieci grając na instrumentach uczą się poczucia rytmu oraz rozbudzają kreatywność. Poznają przy tym świat muzyki i wszechstronnie rozwijają się na wielu płaszczyznach takich jak: poprawa pamięci, cierpliwości czy wytrwałości. Dodatkowo dzieci uczące się gry na instrumencie łatwiej wyrażają własne emocje oraz bardziej w siebie wierzą.

Ukulele zostało przemyślane zarówno pod względem funkcjonalnym, jak również wizualnym. Zapakowane w estetyczne, kartonowe pudełko cieszy oko kupującego. Tak spakowana zabawka idealnie sprawdzi się jako prezent na urodzinki, święta czy z okazji dnia dziecka. Z kolei samemu instrumentowi uroku dodają wykorzystane żywe kolory, nadające mu estetyki i designerskiego wyglądu. Odpowiednio dobrana kolorystyka zabawki zwiększa zainteresowanie nią maluszka i zachęca dziecko do zabawy.

Zabawki edukacyjne marki Janod wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami, wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Podczas beztroskiej zabawy dzieci rozwijają zmysły, a zastosowane w zabawkach funkcjonalności wpływają na ogólny postęp pociech. Przemyślane zabawki służą ćwiczeniu umiejętności adekwatnych na danym etapie życia dziecka. Produkty Janod są całkowicie bezpieczne i posiadają certyfikaty jakości: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH.

Wiek: 3-8 lat
wymiary produktu: 53,4 x 17,5 x 6 cm
waga produktu: 0,72 kg
wymiary opakowania: 20,5 x 7 x 56 cm

Napisz recenzję

Ukulele dla dzieci Janod 07597

Ukulele dla dzieci Janod 07597

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)