Dostępność: Dostępny

Gitara dla dzieci Janod 07598

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 1 Grudnia (Wtorek)


Duża gitara dla dzieci Janod 07598
to wyśmienity pomysł na prezent małym pasjonatom gry na instrumentach strunowych szarpanych. Zabawka pochodzi z serii drewnianych instrumentów muzycznych Confetti przeznaczonych dla dzieci od 3 do około 8 roku życia. Zabawkowa gitara wspiera rozwój maluchów poprzez obcowanie z muzyką, a jej delikatny dźwięk jest wyjątkowo przyjemny dla ucha.

Drewniana sześciostrunowa gitara jest łatwa w obsłudze, wygodna w trzymaniu oraz doskonale dopasowuje się do dziecięcych dłoni. Obcowanie maluchów z muzyką wspiera ich rozwój i wpływa pozytywnie na edukację muzyczną. Z zestawem dziecko może uczyć się grać, poznawać różne dźwięki i tym samym próbować je odróżnić. Marka Janod daje Twojemu dziecku możliwość jednoczesnego rozwijania słuchu, poczucia rytmu oraz zdolności muzycznych i rytmicznych.

Dzieci grając na instrumentach rozbudzają kreatywność. Poznają przy tym świat muzyki i wszechstronnie rozwijają się na wielu płaszczyznach takich jak: poprawa pamięci, cierpliwości czy wytrwałości.

Gitara zostało przemyślana pod względem funkcjonalnym, jak również wizualnym. Zapakowane w estetyczne, kartonowe pudełko cieszy oko kupującego. Tak spakowana zabawka idealnie sprawdzi się jako prezent na urodzinki, święta czy z okazji dnia dziecka. Z kolei instrumentowi uroku dodają wykorzystane żywe kolory, nadające mu estetyki i designerskiego wyglądu. Odpowiednio dobrana kolorystyka zabawki zwiększa zainteresowanie nią maluszka i zachęca dziecko do zabawy.

Zabawki edukacyjne marki Janod wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami, wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Podczas beztroskiej zabawy dzieci rozwijają zmysły, a zastosowane w zabawkach funkcjonalności wpływają na ogólny postęp pociech. Przemyślane zabawki umożliwiają trenowanie umiejętności adekwatnych na danym etapie życia dziecka. Produkty Janod są całkowicie bezpieczne i posiadają certyfikaty jakości: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH.

Wiek: 3-8 lat
wymiary produktu: 64 x 22 x 6,3 cm
waga produktu: 0,70 kg

Napisz recenzję

Gitara dla dzieci Janod 07598

Gitara dla dzieci Janod 07598

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)