Zestaw instrumentów Janod 07600

Dostępność: Dostępny

Zestaw instrumentów Janod 07600

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 1 Grudnia (Wtorek)


Zestaw zabawek muzycznych dla dzieci Janod 07600
to wyśmienity pomysł na prezent małym pasjonatom gry na instrumentach. Zabawka pochodzi z serii instrumentów muzycznych Confetti przeznaczonych dzieciom od 18 miesiąca życia do około 8 lat. Z zestawem utworzysz przyjemną dla ucha kapelę, która sprawi, że poczujesz się jak na prawdziwym koncercie :)

Zestaw składa się z 4 zabawek muzycznych, takich jak: metalowy ksylofon oraz drewniane zabawkowe instrumenty - flet, tamburyn i kastaniety. Zestawowi uroku dodają wykorzystane żywe kolory, nadające mu estetyki i designerskiego wyglądu. Odpowiednio dobrana kolorystyka zabawki zwiększa zainteresowanie nią maluszka i zachęca dziecko do zabawy. Dzięki tym instrumentom możesz stworzyć z dzieckiem rodzinną orkiestrę.

Instrumenty są łatwe w obsłudze, wygodne w trzymaniu oraz doskonale dopasowują się do dziecięcych dłoni. Obcowanie maluchów z muzyką wspiera ich rozwój i wpływa pozytywnie na edukację muzyczną. Z zestawem dziecko może uczyć się grać, poznawać różne brzmienie dźwięków i próbować je odróżnić. Marka Janod daje Twojemu dziecku możliwość jednoczesnego rozwijania słuchu, zdolności muzycznych i rytmicznych.

Zapakowane w estetyczne, kartonowe pudełko cieszą oko kupującego. Tak spakowana zabawka idealnie sprawdzi się jako prezent na urodzinki, święta czy z okazji dnia dziecka. Za sprawą eleganckiego kartonu zabawka nie wymaga dodatkowego opakowania ozdobnego.

Zabawki edukacyjne marki Janod wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami, wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Dzieci grając na instrumentach rozbudzają kreatywność. Poznają przy tym świat muzyki i wszechstronnie rozwijają się na wielu płaszczyznach takich jak: poprawa pamięci, cierpliwości czy wytrwałości. Produkty Janod są całkowicie bezpieczne i posiadają certyfikaty jakości: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH.

Wiek: 18m+
waga produktu: 0,55 kg
wymiary opakowania: 32,50 x 7 x 28,50 cm
Metalowe cymbałki: 25 x 12 x 4,5 cm
Flet: 3 x 31 cm
Tamburyn: 15 x 15 x 4,5 cm
Kastaniety: 5,7 cm

Napisz recenzję

Zestaw instrumentów Janod 07600

Zestaw instrumentów Janod 07600

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)