Metalowe cymbałki Janod 07604

Dostępność: Dostępny

Metalowe cymbałki Janod 07604

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 1 Grudnia (Wtorek)

Metalowe cymbałki 12 tonów Janod 07604
pochodzą z serii Confetti - instrumentów muzycznych dla dzieci. Ten oryginalny zestaw sprawdzi się jako pierwszy zabawkowy instrument Twojego dziecka. Szczególnie, że został wykonany z myślą o mniejszych dzieciach (18 m+), by od pierwszych lat życia miały styczność z muzyką.

Cymbałki wydają delikatne dźwięki w 12 tonach, które brzmią przyjemnie dla ucha. Z zestawem dziecko może poznawać różne dźwięki i tym samym próbować je odróżnić, co wpływa pozytywnie na edukację muzyczną maluszka.

Dzieci grając na instrumentach uczą się poczucia rytmu oraz rozbudzają kreatywność. Poznają przy tym świat muzyki i wszechstronnie rozwijają się na wielu płaszczyznach takich jak: poprawa pamięci, cierpliwości czy wytrwałości. Dodatkowo dzieci uczące się gry na instrumencie łatwiej wyrażają własne emocje oraz bardziej w siebie wierzą.

Ksylofon został przemyślany zarówno pod względem funkcjonalnym, jak również wizualnym. Zapakowany w estetyczne, kartonowe pudełko cieszy oko kupującego. Tak spakowana zabawka idealnie sprawdzi się jako prezent na urodzinki, święta czy z okazji dnia dziecka. Samym cymbałkom uroku dodają wykorzystane żywe kolory, nadające im estetyki i designerskiego wyglądu. Odpowiednio dobrana kolorystyka zabawki zwiększa zainteresowanie nią maluszka i zachęca dziecko do zabawy.

Zabawki edukacyjne marki Janod wyróżniają się nowatorskimi rozwiązaniami, wysoką jakością materiałów i precyzyjnym wykonaniem. Podczas beztroskiej zabawy dzieci rozwijają zmysły, a zastosowane w zabawkach funkcjonalności wpływają na ogólny postęp pociech. Przemyślane zabawki wpływają na trenowanie umiejętności adekwatnych na danym etapie życia dziecka. Produkty Janod są całkowicie bezpieczne i posiadają certyfikaty jakości: EN71-1; EN71-2, EN71-3; REACH.

wiek: 18 m +
wymiary produktu: 36,50 x 15,50 x 4,50 cm
waga produktu: 0,80 kg
wymiary opakowania: 40 x 5,40 x 16,50 cm

Napisz recenzję

Metalowe cymbałki Janod 07604

Metalowe cymbałki Janod 07604

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)