Dostępność: Dostępny

Zestaw instrumentów Janod 07626

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 1 Grudnia (Wtorek)


Duży zestaw zabawek muzycznych dla dzieci Janod 07626 sprawdzi się wyśmienicie do przedszkoli, a także jako prezent małym pasjonatom gry na instrumentach. Zabawka pochodzi z serii zabawkowych instrumentów muzycznych Confetti. Każdy instrument brzmi inaczej, dzięki czemu wraz z dzieckiem możecie stworzyć rodzinną orkiestrę. Kapela z przyjaciółmi sprawi, że poczujecie się jak na prawdziwym koncercie :)

Zestaw składa się z 5 zabawek muzycznych, takich jak: gitara z możliwością nastrojenia, tamburyn, harmonijka, trąbka oraz kastaniety. Wszystkie elementy zestawu są drewniane i pomalowane farbą wodną. Zabawkom uroku dodaje design i wykorzystany wyrazisty, czerwony kolory. Odpowiednio dobrana żywa kolorystyka zabawki zwiększa zainteresowanie nią maluszka i zachęca dziecko do zabawy.

Instrumenty zapakowane w estetyczne, kartonowe pudełko cieszą oko kupującego. Za sprawą eleganckiego kartonu zabawka nie wymaga dodatkowego opakowania ozdobnego. Tak spakowany zestaw sprawdzi się jako prezent na urodzinki, święta czy z okazji dnia dziecka. Instrumenty są przeznaczone dzieciom od 18 miesiąca życia.

Zabawkowe instrumenty są łatwe w obsłudze i niewielkie, co ułatwia ich trzymanie. Idealnie dopasowują się do dziecięcych dłoni. Z zestawem maluch może uczyć się grać, poznawać różne brzmienie dźwięków i próbować je odróżnić. Rozwijanie słuchu, zdolności muzycznych i rytmicznych wspiera rozwój maluchów i wpływa pozytywnie na ich edukację muzyczną. Dzieci grając na instrumentach rozbudzają kreatywność i wszechstronnie rozwijają się na wielu płaszczyznach takich jak: poprawa pamięci, cierpliwość czy wytrwałość.

Wiek: 18m+
waga produktu: 0,90 kg
wymiary opakowania: 52 x 7,50 x 41 cm
Gitara: 54 x 5,5 x 17 cm
Tamburyn: 15 x 15 x 4,5 cm
Kastaniety: 20 x 3 x 4,5 cm
Harmonijka: 13 x 2 x 2,5 cm
Trąbka: 18 x 5 x 5 cm
  

Napisz recenzję

Zestaw instrumentów Janod 07626

Zestaw instrumentów Janod 07626

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)