Stolik muzyczny Janod 07634

Dostępność: Dostępny

Stolik muzyczny Janod 07634

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 1 Grudnia (Wtorek)


Stolik muzyczny Confetti Janod 07634
sprawdzi się wyśmienicie jaki pierwszy zestaw do grania dla dziecka już od 12 miesiąca życia. Zabawka pochodzi z serii zabawkowych instrumentów muzycznych. Drewniany stolik w kształcie trójkąta ma zaokrąglone krawędzie i trzy nogi, które dbają o jego stabilność. 

Wewnątrz stolika wkomponowano metalowe cymbałki (5 tonów), metalowy talerzyk perkusyjny oraz przezroczystą membranę, pełniącą rolę bębenka. Zestaw uzupełniają dwie drewniane pałeczki do grania na instrumentach. Na środku muzycznego kącika znajduje się specjalny otwór na pałeczki, które można schować po skończonej zabawie. Stolik nie zajmuje dużo miejsca i jest łatwy w obsłudze. Dzięki niewielkim instrumentom idealnie dopasowują się one do dłoni dziecka.

Stolik zapakowany w eleganckie, kartonowe pudełko cieszy oko kupującego i nie wymaga dodatkowego opakowania ozdobnego. Tak spakowana zabawka idealnie sprawdzi się jako prezent na urodzinki, święta czy z okazji dnia dziecka. Samej zabawce uroku dodaje design i wykorzystane kolorowe barwy. Odpowiednio dobrana żywa kolorystyka zabawki zwiększa zainteresowanie nią maluszka i zachęca dziecko do zabawy. Każdy z instrumentów zamieszczonych w stoliku brzmi inaczej, co pozwala na zabawę w rozróżnianie dźwięków.

Z zestawem maluch może uczyć się grać i poznawać różne brzmienie dźwięków. Rozwijanie słuchu, zdolności muzycznych i rytmicznych wpływa pozytywnie na edukację muzyczną dzieci. Stolik Confetti został wykonany z niezwykłą starannością z najwyższej jakości drewna. A także w sposób, odwzorowujący prawdziwe instrumenty. 
       
Producent : JANOD
Kod producenta : 07634
Wiek : 12 - 36 msc
Wymiary opakowania : 41,5 x 6,5 x 28,5 cm
Wymiary : 40 x 25 x 15 cm
Waga : 0,95 kg

Napisz recenzję

Stolik muzyczny Janod 07634

Stolik muzyczny Janod 07634

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)