Stolik edukacyjny VTech 60517

Dostępność: Dostępny

Stolik edukacyjny VTech 60517

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 20 Sierpień (Poniedziałek)

Stolik edukacyjny marki Vtech to centrum zabaw, które wspomaga rozwój zdolności manualnych oraz stymuluje zmysły wzroku oraz słuchu malucha. Podczas zabawy stolikiem dziecko towarzyszy 13 wesołych melodyjek oraz piosenek, które przygrywają i łączą z nauką.

Stoliczek przy zabawie dla najmłodszych pociech, które nie umieją chodzić samodzielnie można używać bez zamontowanych nóg, aby umożliwić zabawę na siedząco. Gdy dziecko będzie potrafiło samodzielnie ustać, może trenować utrzymanie równowagi przy zabawce. Stolik wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, by zadbać o bezpieczeństwo dziecka. Konstrukcja jest w pełni stabilna i nie przechyla się. Elektroniczna zabawka jest idealna do nauki pierwszych cyfr, liter, kształtów i kolorów. Przeznaczona jest dla dzieci już od 6 miesiąca życia.

Stolik posiada 6 sektorów edukacyjnych, które pomogą Twojemu dziecku odkryć świat poprzez zabawę. Panel dotykowy z interaktywnymi klawiszami uczy malucha cyfr i słówek, poprzez rymowanki i efekty dźwiękowe. Kolorowa książka pozwoli dziecku poznać litery alfabetu oraz kształty. Podświetlane przyciski pianinka pomogą w przyswojeniu gamy muzycznej i rozpoznawaniu kolorów. Wystarczy nacisnąć wybrany przycisk, a dowiemy się jaka to nutka. Gdy naciśniemy przycisk ponownie, dowiemy się jakiego koloru jest klawisz. Przesuwając wskazówki zegara dziecko uczy się nazw czynności, które wykonujemy w ciągu dnia oraz przyporządkowuje je do pory. Na panelu znajduje się zdejmowana słuchawka, która służy jako grzechotka. Teraz Twoje maleństwo może wycisnąć numer na klawiaturze i zadzwonić ucząc się przy tym cyferek :) Dodatkowo znajdują się kolorowe koraliki do przesuwania oraz wałek z groszkami w środku, które podczas kręcenia wydają, przyjemny mechaniczny dźwięk. Zabawom towarzyszą wyraźne, proste i odpowiednie do sytuacji rymowanki.

Bogactwo dźwięków, kolorów oraz kształtów, doskonale rozwinie dziecięcą wyobraźnię oraz zachęci do dalszego poznawania otaczającej go rzeczywistości. Zabawka mówi bardzo wyraźnie i wolno w języku polskim, zachęcając dziecko do zabawy i odkrywania świata.

Stolik posiada suwak, którym można ją wyłączyć lub wybrać tryb głośności przygrywanych melodyjek – głośny lub cichy. Chwilowy brak zainteresowania urwisa spowoduje, że zabawka po pewnym czasie wyłączy się automatycznie. Gdy wydawane dźwięki i przygrywane melodyjki zaczną przeszkadzać pozostałym domownikom, wystarczy użyć suwaka ON/OFF i dźwięki znikną. Zabawka sprawdzi się wówczas jako stolik z ruchomymi częściami.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową , natomiast przyciski sprzyjają rozwojowi motoryki, sprawności dłoni urwisa. Dziecko zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia. Urwis uczy się łapać równowagę oraz zdobywa pierwsze doświadczenia w świecie nauki. A może przez zabawę odkryje nową pasję? :)

Wiek: 6-36 miesięcy
Wymiary opakowania: 50 x 13 x 41 cm (dł x szer x wys)
Wymagane baterie: 2 x AA (baterie testowe w zestawie)

Napisz recenzję

Stolik edukacyjny VTech 60517

Stolik edukacyjny VTech 60517

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)