Dostępność: Dostępny

Kostka Aktywności VTech 60677

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 27 Sierpnia (Wtorek)


Kostka aktywności
to interaktywna zabawka oferowana przez firmę Vtech. Dostarcz swemu dziecku zabawkę, która jest połączeniem zabawy i nauki w jednym. Zabawkę stworzono z myślą o dzieciach w wieku od 9 do 36 miesięcy. Grająca zabawka zadziwi efektami świetlnymi oraz melodyjkami i rymowankami towarzyszącymi podczas wspólnej zabawy.

Kostka posiada suwak, którym można ją wyłączyć lub wybrać tryb głośności przygrywanych melodyjek – głośny lub cichy. Dziecko przez zabawę może uczyć się pierwszych cyferek, kształtów i kolorów.

Pięć przycisków
z cyferkami mają inny rysunek oraz kolor. Po naciśnięciu przycisku zabawka mówi jaka to cyferka. Gdy naciśniemy przycisk ponownie, zabawka powie, jakie zwierzątko jest narysowane na klawiszu wraz z odpowiednią rymowanką oraz wydawanym przez nie odgłosem.

Dodatkowo znajdują się trzy koła zębate, które podczas kręcenia wydają, przyjemny mechaniczny dźwięk. W zestawie jest także kolorowa książeczka wraz z przewracanymi stronami. Na górze zabawki znajduje się święcąca strzałka na tarczy zegara. Przy obracaniu nasza pociecha uczy się nazw przedmiotów i zwierząt. Zabawom towarzyszą wyraźne, proste i odpowiednie do sytuacji rymowanki.
Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie zabawka, wyłączy się automatycznie by zaoszczędzić baterię.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową, natomiast przyciski sprzyjają rozwojowi motoryki i sprawności dłoni urwisa. Dziecko zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia. Przez zabawę staje się bardziej ciekawe odkrywania i poznawania otaczającego świata.

W zestawie znajduje się instrukcja obsługi zabawki oraz katalog z zabawkami firmy vtech.
Wiek: 9-36 miesięcy
Wymiary opakowania: 33 x 22,6 x 33 cm

Napisz recenzję

Kostka Aktywności VTech 60677

Kostka Aktywności VTech 60677

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)