Kierownica Rydera VTech 60731

Dostępność: Dostępny

Kierownica Rydera VTech 60731

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 22 Października (Poniedziałek)

Dołącz do drużyny Rydera i pędź na ważne misje ratunkowe z zestawem Kierownica Rydera marki Vtech. Zabawka interaktywna z postaciami z bajki przeniesie Cię w świat zabawy połączonej z nauką cyfr, słów oraz czynności z życia codziennego. Masz tyle możliwości, a przy tym towarzyszy jeszcze ok. 200 melodyjek, wesołych dźwięków i zwrotów wypowiadanych przez pieska. Zabawkę stworzono z myślą o dzieciach w wieku od 3 do 6 lat. Dostarcz swemu dziecku kierownicę odwzorowaną z rzeczywistym kokpitem.

Na prędkościomierzu możesz wybrać 1 z 3 modułów zabawy.
Każdy z nich ma inny obrazek, który symbolizuje zadania, które czekają dziecko:
  • poduszkowiec - dziecko ćwiczy pamięć i koncentrację poprzez naciskanie przycisków z rysunkami piesków w odpowiedniej kolejności.
  • quad - przy zabawie z Ryderem urwis uczy się zasad bezpieczeństwa na drodze. Uratuj auto Pana Portera wypełnione smakołykami dla piesków.
  • skuter śnieżny - Ryder zadaje pytania dotyczące piesków, a Ty na nie odpowiadaj. Aby poprawna odpowiedź została uznana wystarczy wcisnąć prawidłowego zwierzątka. Dowiesz się przy tym kto pełni jaką funkcję w drużynie.
Możesz również odgrywać scenki z przejażdżki. Poruszaj kierownicą, podczas wyprzedzania używaj lusterek - możesz ustawić je według swojej potrzeby, a gdy ktoś zajedzie Ci drogę naciśnij klakson. Dziecko przez zabawę może uczyć się pierwszych cyferek oraz liczenia, kolorów a także czynności z życia codziennego. 

Kierownica posiada trzy poziomy regulacji głośności - tryb cichy, głośny i bardzo głośny. Przekręć żółty prędkościomierz i wybierz, która głośność jest najlepsza. Brak zainteresowania urwisa przez chwile zabawką spowoduje, że wyłączy się ona automatycznie. Jednak gdy wydawane dźwięki i przygrywane melodyjki zaczną przeszkadzać pozostałym domownikom, wystarczy przekręcić niebieski kluczyk w kształcie kości. Dźwięki znikną na dobre, a zabawka sprawdzi się wówczas jako kierownica z ruchomymi elementami i otwieraną klapką na brzuszku. Kolorowe obrazki oraz przysuwane elementy sprawią wiele radości.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową , natomiast przyciski sprzyjają rozwojowi motoryki, sprawności dłoni urwisa. Dziecko zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia. Przez zabawę staje się bardziej ciekawe odkrywania i poznawania otaczającego świata, szczególnie tego drogowego.

Wiek:
3-6 lat

Wymiary zabawki: 27 x 11,5 x 22,5 cm (dł x szer x wys)
Wymiary opakowania: 35 x 13,5 x 28 cm
Wymagane baterie: 2 x AA (testowe w zestawie)

Napisz recenzję

Kierownica Rydera VTech 60731

Kierownica Rydera VTech 60731

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)