Dostępność: Dostępny

Książeczka edukacyjna Cała naprzód Tut Tut Autka VTech 60825

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 17 Stycznia (Czwartek)

Cała naprzód
to fascynująca książeczka edukacyjna z tworzywa sztucznego, która ma kształt oraz kółka jak prawdziwe autko straży pożarnej. Zabawka zawiera 5 stron z krótką historyjką w środku zachęcającą dzieci do zabawy. Książeczka sprawdzi się jako pierwsza lektura, stworzona z myślą o dzieciach w wieku od 6 do 36 miesięcy.

Gadająca książeczka zadziwi efektami świetlnymi oraz około 60 piosenkami, rymowankami i piosenkami towarzyszącymi podczas wspólnej zabawy. Interaktywny elementarz posiada podświetlany przycisk z uśmiechniętą buźką. Po naciśnięciu dziecko usłyszy wesołe frazy i dźwięki wydawane przez samochodzik strażacki. Drugi przycisk z nutkami przygrywa 1 z 15 wesołych melodyjek. Kolejne naciśnięcie przycisku włącza nową muzyczkę. Nasza pociecha może sama przewracać strony w książeczce. Każda zakładka ma inną fakturę, by dziecko odkrywało nowe kształty.

Książeczka posiada dwa poziomy regulacji głośności. Samochodzik próbuje podtrzymać wspólną zabawę zachęcając dziecko do jej kontynuowania, jeśli przez chwilę nie przewraca stron lub nie używa przycisków. Brak reakcji urwisa spowoduje, że zabawka po pewnym czasie wyłączy się automatycznie. Gdy wydawane dźwięki i przygrywane melodyjki zaczną przeszkadzać pozostałym domownikom, wystarczy użyć suwaka ON/OFF i dźwięki znikną, a książeczka sprawdzi się wówczas do czytania i przewracania stron. A może urwis woli bawić się nią jako pojazd?

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Migające kolorowe światełko wspomaga koordynację wzrokowo-ruchową. Dziecko zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia. Przez zabawę staje się bardziej ciekawe odkrywania i poznawania otaczającego świata.

Wiek
: 3-24 miesiące

Wymiary zabawki: 19,5 x 2,5 x 13,5 cm (dł x szer x wys)
Wymiary opakowania: 21 x 5,8 x 21,5 cm
Wymagane baterie: 2 x AAA (testowe w zestawie)

Napisz recenzję

Książeczka edukacyjna Cała naprzód Tut Tut Autka VTech 60825

Książeczka edukacyjna Cała naprzód Tut Tut Autka VTech 60825

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)