Dostępność: Dostępny

Kichający Słonik Kulfonik VTech 60828

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 23 Sierpnia (Piątek)

Kichający Słonik Kulfonik
to kolejna propozycja interaktywnej zabawki dla malucha. Uzupełnia serię Tut Tut Autka marki Trefl, przy czym zachęca dzieci do trenowania umiejętności manualnych i motorycznych. Została stworzona z myślą o urwisach w wieku od 6 do 24 miesięcy. Bajeczne kolory przyciągają wzrok urwisów, a jakość zabawki zyskuje w oczach rodzica. Zabawka została łącznie wyposażona w 50 dźwięków oraz 3 piosenki do przygrywania. Słonik uczy dziecko nowych słów oraz wspomaga rozwój mowy.

Gadające zwierzątko zadziwi efektami świetlnymi oraz melodyjkami i rymowankami towarzyszącymi podczas wspólnej zabawy. Zabawka posiada 2 tryby zabawy: nauki oraz muzyczny. W pierwszym trybie dziecko przez zabawę może uczyć się pierwszych cyferek, kształtów i przedmiotów. Do nauki przydadzą się obręcze dołączone do zestawu. 

Na każdej z 5 obręczy jest inny kształt, a także rysunek obrazujący liczbę. Obrazki oraz cyfry są wypukłe, by dziecko poznawało nowe faktury i trenowało zmysł dotyku. Zabawka rozpoznaje krążek włożony przez dziecko na trąbkę i zaczyna opowiadać o kolorze, kształcie oraz cyferce. Zabawie towarzyszą wyraźne, proste i odpowiednie do sytuacji rymowanki. Wystarczy nacisnąć ogonek zwierzątka, a  słonik kicha i obraca trąbkę przy czym rozsypuje ułożone obręcze na wszystkie strony. Teraz możemy jeszcze raz rozpocząć zabawę z kształtami. 

Drugi tryb uruchamia się naciskając przycisk z nutkami na szczyscie trąbki, który włącza nowe piosenki i melodyjki. Dziecko dodatkowo może obracać uczy słonika, przy czym słychać przyjemny, mechaniczny dźwięk. Namalowane na uszku cyferki również są delikatnie uwypuklone, by dziecko od najmłodszych lat miało styczność z nauką podstaw.

Zabawka posiada suwak, którym można ją wyłączyć lub wybrać tryb głośności przygrywanych melodyjek – głośny lub cichy. Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie słonikiem, wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię. Jeśli towarzystwo gadającego zwierzątka zacznie dokuczać pozostałym domownikom, wystarczy wyłączyć dźwięk zabawki. Sprawdzi się wówczas do łapania obręczy czy zabawy ruchomymi elementami.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Wspomogają koordynację wzrokowo-ruchową , natomiast układanie pierścieni sprzyja rozwojowi motoryki, sprawności dłoni urwisa. Dziecko zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia. Przez zabawę staje się bardziej ciekawe odkrywania i poznawania otaczającego świata.

Wiek
: 6-24 miesiące

Wysokość zabawki: 21 cm
Wymiary opakowania: 25 x 24,5 x 13,5 cm (dł x szer x wys)
Wymagane baterie: 2 x AA (baterie testowe w zestawie)

Napisz recenzję

Kichający Słonik Kulfonik VTech 60828

Kichający Słonik Kulfonik VTech 60828

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)