Dostępność: Dostępny

Stolik edukacyjny 60473

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 22 Października (Poniedziałek)

Stolik edukacyjny marki Clementoni
to centrum zabaw, które wspomaga rozwój zdolności manualnych oraz stymuluje zmysły wzroku oraz słuchu malucha. Elektroniczna zabawka jest idealna do nauki pierwszych cyfr, liter, kształtów i kolorów oraz nazw zwierząt. Przeznaczona jest dla dzieci już od 10 miesiąca życia.

Stolik posiada 5 sektorów edukacyjnych, które pomogą Twojemu dziecku odkryć świat poprzez zabawę. Zabawka ma 2 sposoby zabawy – zabawa z literkami lub dźwiękami, które można zmienić za pomocą przesuwanej gwiazdki.

Panel dotykowy składa się z 11 zadań, które bawią i uczą. Zabawka posiada 3 podświetlane przyciski na środku stolika uczące kształtów, kolorów i nazw przedstawionych elementów. Kolorowa książka pozwoli dziecku poznać nazwy zwierzą i ich odgłosy. Podświetlane 4 klawisze posłużą jako pianino umożliwające przyswojenie liter lub jako odtwarzacz muzyki grający mnóstwo zabawnych piosenek. Kręcąc kołami zębatymi dziecko uczy się cyferek w zakresie 1-4 oraz nazw zwierzątek. Każde koło ma przypisaną cyfrę oraz zwierzątko. Bogactwo dźwięków, kolorów oraz kształtów, doskonale rozwinie dziecięcą wyobraźnię oraz zachęci do dalszego poznawania otaczającej go rzeczywistości.

Dodatkowo w zestawie znajdują się dwa klocki obrotowe, z których jeden obraca się w pionie, drugi w poziomie, aby dziecko mogło ćwiczy zdolności manualne.

Zabawka mówi bardzo wyraźnie w języku polskim, zachęcając dziecko do zabawy i odkrywania świata. Stoliczka można używać bez nóg, aby umożliwić zabawę na podłodze najmłodszym dzieciom, które nie umieją jeszcze samodzielnie stać.

Wiek: 10-36 miesięcy
Wymiary opakowania: 58 x 12,5 x 45 cm (dł x szer x wys)
Wymagane baterie: 2 x AA/LR6


Napisz recenzję

Stolik edukacyjny 60473

Stolik edukacyjny 60473

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)