Helikopterek do literek i cyferek VTech 60078

Dostępność: Dostępny

Helikopterek do literek i cyferek VTech 60078

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 1 Lipca (Poniedziałek)


Helikopterek do Literek i Cyferek marki Vtech zachęci dzieci do aktywności ruchowej. Zabawka została stworzona z myślą o dzieciach w wieku od 9 do 36 miesięcy. Rozwijaj umiejętności i rozwój sensoryczny, językowy i motoryczny swojego dziecka.

Kilkanaście melodii i piosenek urozmaici zabawę Twojego dziecka. Gdy maluszek wrzuca kulki, helikopterek uczy liczenia oraz nazw kolorów. Kolorowe kulki wrzucane są przez otwór w obrotowym śmigle. Helikopterek rozpoznaje kolory toczących się kulek i głośno je wypowiada. Dodatkowo przy zabawce przyczepiono sznureczek, a od spodu znajdują się kółeczka, które umożliwiają prowadzenie zabawki.

Dziecko uczy się przyczyny i skutku, kojarzenia obrazów ze słowami, a ciekawe powiedzonka pobudzają wyobraźnię. Różne faktury elementów, kształty i dźwięki stymulują poznawanie wzrokowe, słuchowe i dotykowe. Możesz również skorzystać z pianinka i wygrywać melodyjki ucząc się przy tym literek i cyferek.

Sprawdź jak wiele opcji zabawy jest do wyboru - każdy przycisk zawiera inny obrazek i uruchamia różne funkcje, co urozmaica zabawę. Mały helikopterek zadaje także pytania. Prawidłowe odpowiedzi nagradzane są błyskami światełek, zabawnymi zwrotami i piosenkami.

Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie helikopter wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową. Zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia. Dziecko przez zabawę staje się bardziej ciekawe odkrywania i poznawania otaczającego świata.

W zestawie znajduje się instrukcja obsługi zabawki oraz katalog z zabawkami firmy vtech.

 
Producent : TREFL
Kod producenta : 60078
Wiek : 9 - 36 msc
Wymiary opakowania : 30,5 x 15 x 21,5 cm
Wymiary : 25 x 17 x 20 cm (dł x szer x wys)
Język : polski

Napisz recenzję

Helikopterek do literek i cyferek VTech 60078

Helikopterek do literek i cyferek VTech 60078

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)