Dostępność: Dostępny

Edukacyjny Super słoń VTech 60978

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 25 Lipca (Czwartek)


Edukacyjny Super Słoń
to kolejna propozycja interaktywnej zabawki dla malucha. Uzupełnia serię Vtech maluszek marki Trefl, przy czym zachęca dzieci do trenowania umiejętności manualnych i motorycznych. Została stworzona z myślą o urwisach od 12 miesiąca życia. Bajeczne kolory przyciągają wzrok urwisów, a jakość zabawki zyskuje w oczach rodzica. Zabawka została łącznie wyposażona w 90 dźwięków, melodii oraz zwrotów. Słonik uczy dziecko nowych słów oraz wspomaga rozwój mowy. Dodatkowo zadziwia efektami świetlnymi oraz odgłosami zwierząt.

Dziecko może trenować razem z zabawką utrzymanie równowagi. Maluszek, które uczy się raczkować może bawić się jeżdżąc zwierzątkiem. Wystarczy delikatnie popchać zabawkę. Z kolei, dla urwisów które chodzą w zabawce przyczepiony jest sznurek do ciągnięcia słonika, by zabrać go ze sobą na przygodę. To wszystko za sprawą kółek zamontowanych na stopach zwierzęcia. Dodatkowo przy jeździe zwierzaka słychać trzepot uszu.

Słonik jest wyposażony w suwak, którym można wyłączyć zabawkę lub wybrać tryb głośności przygrywanych melodyjek – głośny lub cichy. Dziecko przez zabawę może uczyć się pierwszych kształtów, kolorów, zwierzątek i ich odgłosów, a także cyfr.

Na panelu znajdują się przyciski i różnego rodzaju elementy z funkcjami:
  • sorter kształtów;
  • podświetlane pokrętło - obraca się i uczy nazw zwierząt;
  • podświetlane przyciski - uczą kolorów, kształtów i cyfr oraz zadają proste pytania;
  • schowek kształtów - przechowuje klocki wewnątrz słonika;
  • przesuwana biedronka i robaczek,
  • poruszająca się piłka i ptaszek;
  • kręcący się kwiatek.
Zabawom towarzyszą wyraźne, proste i odpowiednie do sytuacji rymowanki. Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie słonik wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową , natomiast przyciski sprzyjają rozwojowi motoryki, sprawności dłoni urwisa. Dziecko zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia. Przez zabawę staje się bardziej ciekawe odkrywania i poznawania otaczającego świata.

W zestawie znajduje się instrukcja obsługi zabawki oraz katalog z zabawkami firmy vtech.

 
Producent : TREFL
Kod producenta : 60978
Wiek : 12 msc +
Wymiary opakowania : 50 x 38 x 19 cm (dł x szer x wys)
Baterie : 3 x AAA (testowe w zestawie)
Język : polski

Napisz recenzję

Edukacyjny Super słoń VTech 60978

Edukacyjny Super słoń VTech 60978

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)