Pojazd Betoniarka Kulko-Mieszarka VTech 60994

Dostępność: Dostępny

Pojazd Betoniarka Kulko-Mieszarka VTech 60994

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 19 Lutego (Wtorek)

Betoniarka Kulko-Mieszarka
 to interaktywna zabawka oferowana przez firmę Vtech, która zachęci dzieci do aktywności ruchowej. Zabawka została stworzona z myślą o dzieciach w wieku od 12 do 36 miesięcy. Dziecko przez zabawę może uczyć się pierwszych cyferek, kształtów i kolorów.

Maluch, który uczy się raczkować może bawić się jeżdżąc pojazdem. Wystarczy delikatnie popchać zabawkę. Pojazd sprawdzi się również do zabawy na siedząco, trzymając go przed sobą.

Gadający pojazd zadziwi ponad 75 efektami świetlnymi oraz melodyjkami i rymowankami towarzyszącymi podczas wspólnej zabawy. Zabawka posiada suwak, którym można wybrać jeden z trzech trybów zabawy - muzyka, odkrywanie oraz nauka.

Do zabawki dołączone są 3 kulki (czerwona, niebieska i żółta), które dziecko może ładować i rozładowywać z gruszki betoniarki. Gdy nasza pociecha wrzuca je do specjalnego otworu w samochodziku, a następnie naciśnię dźwignię mieszalnika kolory znajdujące się w skrzyni są mieszane i otrzymywany jest nowy kolor. Dodatkowo betoniarka rozpoznaje cyfrę zapisaną na kulce wrzuconej do mieszalnika. W zabawce znajdują się również 3 przyciski z narysowanymi cyferkami 1, 2, 3, które po naciśnięciu wymieniają nazwy cyfr, kształtów oraz kolorów.

Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie betoniarką, wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową, natomiast wrzucanie kulek sprzyja rozwojowi motoryki, sprawności dłoni urwisa. Dziecko zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia. Przez zabawę staje się bardziej ciekawe odkrywania i poznawania otaczającego świata.

W zestawie znajduje się instrukcja obsługi zabawki oraz katalog z zabawkami firmy vtech.

 
 
Producent : TREFL
Kod producenta : 60994
Wiek : 12 - 36 msc
Wymiary opakowania : 30 x 13 x 24 cm
Baterie : 2 x AA (testowe w zestawie)
Język : polski

Napisz recenzję

Pojazd Betoniarka Kulko-Mieszarka VTech 60994

Pojazd Betoniarka Kulko-Mieszarka VTech 60994

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)