Dostępność: Dostępny

Jeździk maluszka Drewno naturalne Moover 38887

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 1 Czerwca (Poniedziałek)


Drewniany jeździk
urzeka dokładnym wykonaniem zachowanym w stylu retro. Zabawka z serii Classic Big to komfortowe rozwiązanie zapewniające świetną zabawę dla dziecka.

Przywołaj wspomnienia z dzieciństwa, oczaruj swoją pociechę zabawką sprzed lat i odkryj na nowo dziecięcy świat.

Tylko naturalne materiały
Zabawka w całości wykonana jest z naturalnej okleiny z drewna lipowego o grubości 10 mm oraz drewnianych kół zakończonych gumową taśmą. Ciężarówka jest pokryta ekologiczną farbą z atestem. Nie ma więc obawy o substancje uczulające Twoją pociechę.

Podłoże antypoślizgowe
Masz już dość głośnych zabawek? Zastosowane koła antypoślizgowe zmniejszają uciążliwy hałas. Dodatkowo rozwiązanie chroni podłogi naszego mieszkania oraz samą zabawkę przed zużyciem. Jak wiesz, każdy urwis porusza się we własnym tempie. Obicia kół obniżają maksymalną prędkość jeździka oraz pozwalają na jego indywidualne dostosowanie do użytkownika. Zabawka nie traci przy tym na łatwości prowadzenia.

Solidne wykonanie
Jeździk jest w pełni stabilny i nie przechyla się. Zamontowane w samochodzie koła zabezpieczają dodatkowo stelaż przed przewróceniem. Dziecko może bez obaw wsiadać na niego i jeździć. Pojazd porusza się zarówno do przodu jak i do tyłu. Dziecko, które uczy się jeździć stara się utrzymać równowagę oraz stabilność. Jednak nie zawsze wszystkim wychodzi to od razu. Dlatego też wszystkie krawędzie dźwigu zostały zaokrąglone, by zadbać o bezpieczeństwo malucha. Solidne wykonanie zwiększa wartość zabawki oraz buduje zaufanie dzieci i ich rodziców do marki.
Pojazd posiada wyjmowaną klapke od schowka, która pełni funkcję siedzenia w przypadku jeździka dla dziecka. Gdy dziecku znudzi się jazda, może zacząć przewozić lalki i inne swoje zabawki w naczepie pojazdu. Przy zabawie można też zdjąć tylną klapkę, by stworzyć samochód bez burty do przewozu długich elementów.

Opracowany zgodnie z potrzebami dzieci
Zabawkę stworzono na podstawie zachowań dzieci oraz ich potrzeb. Duńscy specjaliści przeprowadzili badania reakcji na zmysły dziecka. Skupili się na tym co przykuwa największą uwagę dzieci. Czym lubią się bawić. Jakiego koloru zabawka przyciąga wzrok. Z jakiego jest materiału, że sięgają po nią jako pierwszą. W czasie tworzenia zabawki producenci opierali się na zebranych informacjach. Detale zabawki zostały dopracowane w taki sposób, aby służyła niejeden raz.

Korzyści z zabawy
Zadbaj o prawidłowy rozwój swego dziecka. Przewożąc lalki czy samochodziki w przyczepie maluch łączy zabawę z nauką. Zabawa samochodami rozwija wyobraźnię oraz zachęca do odkrywania i ćwiczenia umiejętności motorycznych. Jeździk rozwija integrację sensoryczną oraz stymuluje zmysły dziecka. Zabawka zachęca również do podejmowania kolejnych aktywności ruchowych.

Montaż zabawki

Jeździk maluszka oferowany przez markę Moover jest dostarczany w płaskich kartonach z elementami do złożenia. Firma zastosowała specjalny system zatrzasków Moover, który ułatwi oraz przyśpieszy składanie zabawki. Do montażu nie przydadzą się żadne narzędzia, a cały proces trwa zaledwie kilka minut. Postępuj zgodnie z instrukcją dołączoną do zestawu. Zabawka nie posiada małych elementów, dlatego sprawdzi się do zabawy dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

Trochę o samej marce
Duńska firma Moover specjalizuje się w produkcji drewnianych zabawek. Zaprojektowane na podstawie zachowań dzieci, opracowane by rozwijały i uczyły. Producent posiada różnego rodzaju meble dla lalek, samochody dla chłopców czy układanki oraz zawieszki dla maluchów. Przemyślane w każdym szczególe, oryginalnie zaprojektowane oraz solidnie wykonane posłużą niejednemu pokoleniu. Moover spełni Twoje oczekiwania.

 
Producent : MOOVER
Kod producenta : 388887
Wiek : 1-3 lata
Wymiary opakowania : 47,5 x 6,5 x 44,5 cm
Kolor : naturalnego drewna
Wymiary : 57 x 28 x 20 cm (dł x szer x wys)
Maksymalne obciążenie : do 38 kg

Napisz recenzję

Jeździk maluszka Drewno naturalne Moover 38887

Jeździk maluszka Drewno naturalne Moover 38887

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)