Jeździk Puky Wutsch zielony 3028

Dostępność: Dostępny

Jeździk Puky Wutsch zielony 3028

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 26 Marca (Wtorek)

Jeździk Wutsch
firmy PUKY w nowym kolorze kiwi to doskonały wstęp do rowerków biegowych dla dzieci od 1,5 roku. Posiada innowacyjne rozwiązanie przedniej osi umożliwiające pochylanie jeździka w małym zakresie na boki. Taki ruch kształci u malucha zmysł równowagi niezbędny przy jeździe pojazdami dwukołowymi. Jeździk pozwala na zdobywanie pierwszych doświadczeń we wsiadaniu i zsiadaniu, odpychaniu i kierowaniu. Najwyższa jakość wykonania i użytych materiałów - produkt w całości wyprodukowany w Niemczech. Polecany dla dzieci o wzroście powyżej 80 cm.

Jeździk posiada cichobieżne koła o średnicy 15 cm i szerokości 4 cm, wykonane z tworzywa sztucznego, które nie rysują podłogi. Czynią pojazd bezobsługowym, a rodzic nie musi się już martwić czy opony są odpowiednio napompowane.

Harmonijkowe zakończenia uchwytów kierownicy
zapobiegają ześlizgiwaniu się i otarciom rączki. Chronią również ściany i przedmioty przed zniszczeniem gdy rowerek jest używany np. w domu.

Pojazd posiada ergonomiczne duże siedzenie na wysokości 24 cm oraz ograniczony skręt kierownicy do 30 stopni, co czyni go bardzo bezpiecznym i stabilnym.
Produkt niezwykle trwały może służyć młodszym braciszkom lub siostrzyczkom. Producent jeździków udziela na nie 5 letniej gwarancji. Gwarancja jest powiązana z produktem i jest zbywalna, to znaczy, przechodzi także na kolejnych właścicieli pojazdu. Szczegóły udzielenia gwarancji
Producent : PUKY
Kod producenta : 3028
Wiek : 1,5+
Kolor : zielony
Wielkość kół : 6 cala
Wymiary : 58x28 cm
Wysokość siodełka : 24 cm
Wysokość kierownicy : 39 cm
Opony : tworzywo sztuczne
Waga : 2,8 kg
Maksymalne obciążenie : 20 kg

Napisz recenzję

Jeździk Puky Wutsch zielony 3028

Jeździk Puky Wutsch zielony 3028

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)