Dostępność: Dostępny

Interaktywny koń na biegunach Clementoni 60812

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 20 Listopada (Wtorek)

Interaktywny koń na biegunach
 od marki Clementoni spodoba się dla małego brzdąca, który uwielbia grające zabawki oraz zwierzątka. Jeśli maluch lubi się także bujać, to wyjątkowa zabawka z funkcjami do nauki sprawdzi się jako prezent. Nowy towarzysz zapewni dziecku mnóstwo zabawy. Konik przeznaczony jest dla maluchów od 12 do 36 miesiąca życia.

Zabawka posiada trzy tryby zabawy: w języku polskim, angielskim i "przytul mnie". Nasza pociecha ma wiele możliwości w czasie zabawy. Może kręcić wałeczkiem, naciskać przycisk na grzbiecie, które uczą dziecko kolorów, pierwszych liter czemu dodatkowo towarzyszą różne melodyjki.

Zabawka sprawdzi się jako pierwszy chodzik. Przemieszczanie konika ułatwiają kółeczka zamontowane na jego kopytach, co jest możliwe w funkcji jeździka. W utrzymaniu równowagi dziecku pomogą zamontowane uchwyty przy głowie zabawki. Jeśli dziecko woli korzystać z konika jako bujaka, wystarczy zamontować dwie płozy dołączone do zestawu. Funkcjonalność sprawdzi się w pierwszej kolejności, gdy nasza pociecha posiadzona na koniku nie sięga nóżkami do podłoża. Zabawie towarzyszą odgłosy prawdziwego kucyka oraz wiele innych sympatycznych melodii. Zwierzątko wykonane zostało z kolorowych elementów, by przykuwały one uwagę urwisa.

Dodatkowo dziecko w czasie zabawy rozwija percepcję słuchową, wzrokową i ciała, czyli dotykową. W trakcie użytkowania trenuje również wyobraźnię oraz percepcję przestrzenną. Dzięki ruchomym elementom oraz wstawkom maluszek może trenować koordynację ruchową oraz wzorokowo-manualną.

W skrócie:
  • przełącznik OFF/tryb w języku polskim/ tryb w języku angielskim/ tryb "przytul mnie";
  • realistyczne efekty dźwiękowe;
  • rolkę do przesuwania z interaktywnymi melodyjkami;
  • przyciki na grzbiecie konika do nauki kolorów i pierwszych liter;
Producent : CLEMENTONI
Kod producenta : 60812
Wiek : 12 - 36 msc
Baterie : 2 x AAA (baterie testowe w zestawie)
Język : polski/angielski

Napisz recenzję

Interaktywny koń na biegunach Clementoni 60812

Interaktywny koń na biegunach Clementoni 60812

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)