Dostępność: Dostępny

Jeździk Pociąg Podróżnika Vtech 60678

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 26 Marca (Wtorek)

Pociąg Podróżnika z funkcją jeździka
to interaktywna zabawka oferowana przez firmę Vtech, która zachęci maluszka do aktywności ruchowej oraz rozwijania sprawności manualnych. Dostarcz swemu dziecku zabawkę, która jest połączeniem jeździka i panelu edukacyjnego w jednym. Zabawkę stworzono z myślą o dzieciach powyżej 12 miesiąca życia.

Dziecko może trenować razem z zabawką utrzymanie równowagi. Pociąg Podróżnika zapewnia cztery opcje zabawy w zależności od wieku i umiejętności naszego urwisa: pchanie, ciągnięcie wagonika, jeżdżenie oraz poznawanie panelu edukacyjnego na siedząco. Pociąg ma ruchome kółka, aby dziecko bez problemu mogło wprawić go w ruch, jak również zatrzymać, w zależności od sytuacji. Dodatkowo do lokomotywy przyczepiony jest wagonik z siedziskiem, który po rozdzieleniu z lokomotywą i odchyleniu podstawki umożliwia ciągnięcie zabawki. Pod siedzeniem znajduje się schowek, który idealnie sprawdzi się do przewożenia zabawek i maskotek i rozładowywanie ich w określonym miejscu. Zamontowana na pociągu zielona rączka ma ergonomiczny kształt, co ułatwia utrzymanie steru dziecku trenującemu równowagę.

Pociąg jest wyposażony w 10 aktywności, 13 kolorowych klocków oraz walkie-talkie. W czasie zabawy i różnych aktywności zabawki dziecku towarzyszy ponad 260 piosenek, melodii, dźwięków i zwrotów. Dodatkowo zadziwia efektami świetlnymi oraz odgłosami naśladującymi prawdziwy pociąg, które towarzyszą podczas wspólnego spędzania czasu.

Jeździk Podróżnika posiada suwak, którym można ją wyłączyć lub wybrać tryb głośności przygrywanych melodyjek – głośny lub cichy. Dziecko przez zabawę może uczyć się pierwszych kształtów, kolorów, zwierzątek i ich odgłosów, literek, a następnie całych słów.

Na panelu znajdują się przyciski i różnego rodzaju elementy, które urozmaicają zabawę:
  • sorter -klocki z literkami alfabetu, które po umieszczeniu w odpowiednim miejscu uczą literek, wymowy i słownictwa;
  • ukryta zjeżdżalnia wyposażoną w czujnik liczenia, który rozpoznaje wrzucane klocki i je zlicza;
  • klawisze numeryczne telefonu;
  • walkie-talkie zapoznające z cyframi, zwierzętami i ich odgłosami;
  • przyciski z różnymi kolorami i rodzajem pogody;
  • grająca książeczka wyposażona w wesołe dźwięki i piosenki, które uaktywniają się podczas przewracania stron;
  • zegar z ruchomą wskazówką do nauki odczytywania godziny;
  • ruchome kółka zębate,  które podczas kręcenia wydają, przyjemny mechaniczny dźwięk
Zabawom towarzyszą wyraźne, proste i odpowiednie do sytuacji rymowanki. Gdy dziecko znudzi się zabawą i straci chwilowo zainteresowanie pociąg pozdróżnika wyłączy się automatycznie, by zaoszczędzić baterię.

Dźwięki oraz melodie z zabawki rozwijają wyobraźnię dziecka oraz percepcję dotykową i słuchową. Migające kolorowe światełka wspomagają koordynację wzrokowo-ruchową , natomiast przyciski sprzyjają rozwojowi motoryki, sprawności dłoni urwisa. Dziecko zapoznaje się z pierwszymi słowami, które zachęcają do mówienia. Przez zabawę staje się bardziej ciekawe odkrywania i poznawania otaczającego świata.

W zestawie znajduje się instrukcja obsługi zabawki oraz katalog z zabawkami firmy vtech.

 
Producent : TREFL
Kod producenta : 60678
Wiek : 12 msc +
Wymiary opakowania : 60,5 x 43 x 38 cm (dł x szer x wys)
Baterie : 3 x AA (testowe w zestawie)
Język : polski

Napisz recenzję

Jeździk Pociąg Podróżnika Vtech 60678

Jeździk Pociąg Podróżnika Vtech 60678

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)