Micro Kask turkusowy M 2063

Dostępność: Dostępny

Micro Kask turkusowy M 2063

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 22 Października (Poniedziałek)

Zadbaj o bezpieczeństwo swojej pociechy i ciesz się ze wspólnej jazdy. Z lśniącym kaskiem ochronnym Micro w turkusowym kolorze żadna trasa dla małego sportowca nie jest straszna. Rosnące zainteresowanie dziecka wszystkim wokół oraz uczucie pędu i szybkości sprawiają, że urwisy chętnie podejmują nowe aktywności. Przy jeździe na hulajnodze, rowerze czy rowerku biegowym należy jednak pamiętać o ochronie głowy i kontrolować, by żadna jazda nie odbyła się bez udziału kasku ochronnego.

Odpowiednio dobrany rozmiar to podstawa
Kask powinien być precyzyjnie dopasowany do głowy dziecka. Kask w modnym kolorze dostępny jest w rozmiarze M i pasuje na głowę o obwodzie od 53 do 58 cm. Kask posiada płynną i szybką regulację za pomocą pokrętła umieszczonego z tyłu kasku. Na dopasowanie ochraniacza Micro ma wpływ także dodatkowy system napięcia pasków. Prawidłowe zamocowanie pod brodą gwarantuje dziecku wygodę i większe bezpieczeństwo. Jak widzisz, elementy pozwalają, że ochraniacz można dokładnie dopasować do obwodu głowy dziecka.

Amortyzacja przy upadku
Na podstawie przeprowadzonych badań odkryto, że podczas upadku z kaskiem częstotliwość urazów zmniejsza się o 85%. Dlatego też firma Micro w trosce o swoich małych klientów opracowała kask typu orzeszek zgodnie z budową czaszki. Skorupa wykonana została w technologii in-mold. Technologia ta gwarantuje niską masę kasku i dobrą ochronę przy czym grubość i twardość skorupy pozostaje zachowana. Wewnętrzna warstwa składa się z pianki styropianowej, która dzięki właściwościom doskonale absorbuje siłę uderzenia. Kask Micro spełnia wymogi europejskie, które potwierdzono certyfikatem CE oraz normą bezpieczeństwa EN 1078.

Zaprojektowany w najmniejszym szczególe
Producent pomyślał również o cieple i poceniu się, które towarzyszą dziecku podczas aktywności fizycznej. W kasku znajduje się 11 otworów, które zapewniają odpowiednią wentylację głowy użytkownika. Dodatkowym atutem jest również lekkość kasku, by dziecko nie czuło, że ma go na głowie. Urwisowi podoba się kask? Czas zakładać kask i jazda w drogę!


Producent : MICRO
Kod producenta : 2063
Kolor : turkusowy
Rozmiar : M

Napisz recenzję

Micro Kask turkusowy M 2063

Micro Kask turkusowy M 2063

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)