Micro Kask czerwony matowy S 4496

Dostępność: Dostępny

Micro Kask czerwony matowy S 4496

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 22 Września (Wtorek)


Rosnące zainteresowanie dziecka wszystkim wokół oraz uczucie pędu i szybkości sprawiają, że urwisy chętnie podejmują nowe aktywności. Przy jeździe na hulajnodze, rowerze czy rowerku biegowym należy jednak pamiętać o ochronie głowy i kontrolować, by żadna jazda nie odbyła się bez udziału kasku ochronnego. Zadbaj o bezpieczeństwo swojej pociechy i ciesz się ze wspólnej jazdy. Z kaskiem ochronnym Micro w czerwonym kolorze.

Odpowiednio dobrany rozmiar to podstawa
Kask powinien być precyzyjnie dopasowany do głowy dziecka. Czerwony kask Micro dostępny jest w rozmiarze S i pasuje na głowę o obwodzie od 48 do 52 cm. Kask posiada płynną i szybką regulację za pomocą pokrętła umieszczonego z tyłu kasku. Na dopasowanie ochraniacza ma wpływ także dodatkowy system napięcia pasków. Prawidłowe zamocowanie pod brodą gwarantuje dziecku wygodę i większe bezpieczeństwo. Jak widzisz, elementy pozwalają, że ochraniacz Micro można dokładnie dopasować do obwodu głowy dziecka.

Amortyzacja przy upadku
Na podstawie przeprowadzonych badań odkryto, że podczas upadku z kaskiem częstotliwość urazów zmniejsza się o 85%. Dlatego też firma Micro w trosce o swoich małych klientów opracowała kask typu orzeszek zgodnie z budową czaszki. Skorupa wykonana została w technologii in-mold. Technologia ta gwarantuje niską masę kasku i dobrą ochronę przy czym grubość i twardość skorupy pozostaje zachowana. Wewnętrzna warstwa składa się z pianki styropianowej, która dzięki właściwościom doskonale absorbuje siłę uderzenia. Kask Micro spełnia wymogi europejskie, które potwierdzono certyfikatem CE oraz normą bezpieczeństwa EN 1078.

Zaprojektowany w najmniejszym szczególe
Producent pomyślał również o cieple i poceniu się, które towarzyszą dziecku podczas aktywności fizycznej. W kasku znajduje się 11 otworów, które zapewniają odpowiednią wentylację głowy użytkownika. Dodatkowym atutem jest również lekkość kasku, by dziecko nie czuło, że ma go na głowie. Urwisowi podoba się kask? Czas zakładać kask i jazda w drogę!

Producent : MICRO
Kod producenta : AC4496
Kolor : czerwony
Rozmiar : S
Obwód głowy : 48 - 52 cm

Napisz recenzję

Micro Kask czerwony matowy S 4496

Micro Kask czerwony matowy S 4496

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)