Dostępność: Dostępny

Kask rowerowy dziecięcy Uvex Finale junior cc green mat

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)


Dziecięcy kask rowerowy Uvex finale junior cc green mat 4119830115
przeznaczony jest dla dzieci o obwodzie głowy od 51 do 55 cm. Zielony kask Uvex w uniwersalnym i ponadczasowym kolorze w wersji w matowym odcieniu idealnie sprawdzi się jako prezent dla chłopca, jak i dziewczynki. Zarówno przy nauce, jak i przy szybszej jeździe na hulajnodze, rowerze czy rowerku biegowym należy zwrócić szczególną uwagę na ochronę głowy. Z ochraniaczem Twoje dziecko poczuje większą swobodę za sterem :)

Przemyślany i zaprojektowany pod każdym względem
Producent pomyślał nie tylko o aspekcie wizualnym, ale również funkcjonalności. Podczas aktywności fizycznej wiadomo, że nie trudno o zgrzanie urwisa. W kasku znajduje się 11 kanałów wentylacyjnych, które zapewniają odpowiedni nawiew głowy. Dodatkowo w otworach z przodu kasku umieszczono siatkę ochronną, która chroni przed przedostaniem się owadów. Wewnątrz kasku znajdują się przyczepione na rzepy gąbki, co ułatwia zadbanie o prawidłową higienę ochraniacza. Poduszeczkę przyczepiono również przy mechanizmie regulującym szerokość kasku, dzięki czemu nie będzie on uwierał czy przeszkadzał w czasie przejażdżki. A niewielka waga kasku green mat sprawia, że łatwo zapomnieć, że ma się go na głowie :)

Dokładne dopasowanie to podstawa

Kask powinien być precyzyjnie dopasowany do głowy dziecka, która różni się nie tylko obwodem, ale również wysokością. Dlatego też przemyślane funkcjonalności kasku marki Uvex pozwalają dokładnie dopasować go do indywidualnych potrzeb dziecka. Za sprawą systemu IAS 2.0 dziecięca wersja kasku MTB dostosowuje się do kształtu główki maluszka. Kask nie zsuwa się w trakcie jazdy czy podczas gwałtownego uderzenia. Co więcej, model finale junior cc posiada płynną i szybką regulację za pomocą pokrętła umieszczonego z tyłu kasku.

Na dopasowanie ochraniacza ma również wpływ dodatkowy system napięcia pasków. Zastosowany system FAS pozwala na szybkie dopasowanie ich długości. Zamontowane paski są przyjemnie miękkie, a sprzączka pod brodą umożliwia ustawienie głębokości wpięcia. Z kolei zamontowany system Monomatic - to nic innego, jak zamek blokujący, który odpowiada za obsługę kasku za pomocą jednej ręki.

Bezpieczeństwo i amortyzacja przy upadku

Na podstawie przeprowadzonych badań stwierdzono, że podczas upadku z kaskiem częstotliwość urazów zmniejsza się o 85%. Dlatego też Uvex w trosce o swoich małych klientów opracował kask zgodny z budową czaszki. Skorupę wykonano w technologii inmould, która polega na wtopieniu jej w piankę styropianową EPS. Wewnętrzna warstwa, dzięki właściwościom pianki doskonale absorbuje siłę uderzenia oraz odpowiada za prawidłową wentylację. Wspomniana technologia gwarantuje niską masę kasku i dobrą ochronę, przy czym grubość i twardość skorupy są w pełni bezpieczne. Kask Uvex spełnia europejskie wymogi, które potwierdza certyfikat CE oraz norma bezpieczeństwa EN 1078 czy TÜV GS.

Parametry:
  • wyjmowalna antyalergiczna wyściółka na rzepy typu basic;
  • 11 kanałów wentylacyjnych;
  • siatka przeciw owadom (w przednich otworach wentylacyjnych)
  • precyzyjne pokrętło regulacyjne umożliwiające dopasowanie kasku w zakresie 51 - 55 cm;
  • technologia inmould;
  • zapięcie monomatic - zamek monokrystaliczny obsługiwany za pomocą jednej ręki;
  • możliwość regulacji głębokości wpięcia paska podbródka;
  • niewielka waga: od 230 g;
  • normy: EN 1078/ TUV/ GS
  • możliwość montażu lampki LED;

     

Producent : UVEX
Kod producenta : 41/1/983/0115
Kolor : zielony
Obwód głowy : 51 - 55 cm

Napisz recenzję

Kask rowerowy dziecięcy Uvex Finale junior cc green mat

Kask rowerowy dziecięcy Uvex Finale junior cc green mat

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)