Dostępność: Dostępny

Kask rowerowy dziecięcy Uvex Kid 2 cc dark blue rocket mat

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 18 Maja (Wtorek)


Dziecięcy kask rowerowy Uvex kid 2 cc dark blue rocket mat 4149820315
przeznaczony jest dla dzieci o obwodzie głowy od 46 do 52 cm. Matowy kask Uvex ozdobiony kosmicznym wzorem z planetami to wyśmienity pomysł na prezent dziecku, które posiada już hulajnogę, rower lub rowerek biegowy. A uniwersalny kolor z wyjątkowym motywem sprawdzi się zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca.

Dobrze dobrany kask to podstawa
Zarówno przy nauce, jak i przy szybszej jeździe szczególnie ważna jest ochrona głowy. Kask powinien być precyzyjnie dopasowany do głowy, która różni się nie tylko obwodem, ale również wysokością. Za sprawą systemu IAS wersja kasku kid 2 dostosowuje się do kształtu główki maluszka. Kask nie zsuwa się w trakcie jazdy czy podczas gwałtownego uderzenia. Za sprawą zabudowanej i zaokrąglonej tylnej ściany kasku potylica dziecka jest chroniona, a jazda w foteliku rowerowym staje się bardziej komfortowa.            

Na dopasowanie ochraniacza ma również wpływ dodatkowy system napięcia pasków. Zamontowane paski są przyjemnie miękkie, a sprzączka pod brodą umożliwia ustawienie głębokości wpięcia. Z kolei zamontowany system Monomatic - to nic innego, jak zamek blokujący obsługiwany za pomocą jednej ręki. Co więcej, model kid 2 cc posiada płynną, wielostopniową regulację pokrętłem umieszczonym z tyłu kasku.

Bezpieczeństwo i amortyzacja przy upadku
Na podstawie przeprowadzonych badań odkryto, że podczas upadku z kaskiem częstotliwość urazów zmniejsza się o 85%. Dlatego też Uvex w trosce o swoich małych klientów opracował kask zgodny z budową czaszki. Skorupa wykonana została w technologii inmould, która polega na wtopieniu jej w piankę styropianową EPS. Technologia ta gwarantuje niską masę kasku i dobrą ochronę przy czym zachowana zostaje w pełni bezpieczna grubość i twardość skorupy. Wewnętrzna warstwa, dzięki właściwościom pianki doskonale absorbuje siłę uderzenia oraz odpowiada za prawidłową wentylację. Kask Uvex spełnia wymogi europejskie, które potwierdzono certyfikatem CE oraz normą bezpieczeństwa EN 1078.

Przemyślany i zaprojektowany pod każdym względem
Producent pomyślał nie tylko o aspekcie wizualnym, ale również o funkcjonalności. Podczas aktywności fizycznej wiadomo, że nie trudno o zgrzanie maluszka. W kasku znajduje się 8 kanałów wentylacyjnych, które zapewniają odpowiedni nawiew głowy. We wszystkich otworach umieszczono siatkę ochronną, która zabezpiecza przed przedostaniem się owadów. Wewnątrz kasku znajdują się gąbki, które są przyczepione na rzepy, co ułatwia zadbanie o prawidłową higienę ochraniacza. Gąbki zaleca się prać ręcznie. Co więcej, gąbka znajduje się również po wewnętrznej stronie mechanizmu regulującego obwód (z tyłu ochraniacza), dzięki czemu pokrętło nie przeszkadza w czasie przejażdżki. A za sprawą niewielkiej wagi Uvex blue rocket mat dziecko zapomni, że ma go na głowie :)

Producent pomyślał nie tylko o aspekcie wizualnym, ale również o funkcjonalności. Podczas aktywności fizycznej wiadomo, że nie trudno o zgrzanie maluszka. W kasku znajduje się 8 kanałów wentylacyjnych, które zapewniają odpowiedni nawiew głowy dziecka. We wszystkich otworach umieszczono siatkę ochronną, która zabezpiecza przed przedostaniem się owadów. Wewnątrz kasku znajdują się przyczepione na rzepy gąbki, co ułatwia dbanie o prawidłową higienę ochraniacza. Gąbki zaleca się prać ręcznie. Co więcej, dodatkowa poduszeczka znajduje się po wewnętrznej stronie mechanizmu regulującego obwód (z tyłu ochraniacza), dzięki czemu pokrętło nie przeszkadza w czasie przejażdżki. Za sprawą niewielkiej wagi matowego kasku Uvex dziecko zapomni, że ma go na głowie i poczuje większą swobodę za sterem :)

Parametry:
  • wyjmowalna antyalergiczna wyściółka na rzepy typu basic;
  • siatka przeciw owadom (we wszystkich otworach);
  • 8 kanałów wentylacyjnych;
  • precyzyjne pokrętło regulacyjne umożliwiające dopasowanie kasku w zakresie 46-52 cm;
  • technologia inmould;
  • dopasowanie system IAS/ system FAS;
  • zapięcie monomatic;
  • niewielka waga: 185 g;
  • normy: EN 1078/ TUV/ GS;
  • możliwość montażu lampki LED;
Producent : UVEX
Kod producenta : 41/4/982/0315
Kolor : niebieski
Obwód głowy : 46 - 52 cm

Napisz recenzję

Kask rowerowy dziecięcy Uvex Kid 2 cc dark blue rocket mat

Kask rowerowy dziecięcy Uvex Kid 2 cc dark blue rocket mat

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)