Dostępność: Dostępny

Kask rowerowy dziecięcy Uvex Kid 3 race midnight

Dostępność: Ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie: 15 Czerwca (Wtorek)


Z uwagi na zbliżający się sezon rowerowy warto zadbać o dodatkowe wyposażenie ochronne, które pozwoli uchronić przed nieprzewidzianym upadkiem podczas uprawiania różnych sportów. Przy jeździe na hulajnodze, rowerze czy rowerku biegowym należy jednak pamiętać o ochronie głowy i kontrolować, by żadna jazda nie odbyła się bez udziału kasku ochronnego. Zadbaj o bezpieczeństwo swojej pociechy i pozwól przygotować swoją pociechę do przeżycia niezapomnianych wspomnień na swojej ulubionej hulajnodze czy rowerku. Z granatowym kaskiem ochronnym z różowym paskiem i napisem żadna trasa dla małego sportowca nie będzie straszna, a takie wyposażenie pozwoli na pokonywanie coraz to dłuższych tras. Załóż kask, ruszaj na wyprawę rowerową i zwiedzaj pobliską okolicę. Spędzając aktywnie czas pozwolisz sobie na spożytkowanie nadmiaru energii, a jednocześnie wzmocnisz układ odpornościowy u swojej pociechy.
Kask Kid 3 race midnight 41/4/819/3215 powinien być precyzyjnie dopasowany do głowy dziecka. W granatowej kolorystyce kask dostępny jest w rozmiarze M i pasuje na głowę o obwodzie od 51 do 55 cm. Na dopasowanie ochraniacza Uvex ma wpływ także dodatkowy system napięcia pasków. Prawidłowe zamocowanie pod brodą gwarantuje dziecku wygodę i większe bezpieczeństwo. Dodatkowo zamek został wysłany miękką wyściółką, która jest zdecydowanie przyjemniejsza dla skóry,a to z racji, że przylega bezpośrednio do brody, a to pozwoli na komfortowe użytkowanie. Jak widzisz, elementy pozwalają, że ochraniacz można dokładnie dopasować do obwodu głowy dziecka. Dodatkowej estetyki dodaje designerskie błyszczące wykończenie osłony, różowe paski oraz napis Uvex.
Na podstawie przeprowadzonych badań odkryto, że podczas upadku z kaskiem częstotliwość urazów zmniejsza się o 85%. Dlatego też firma Uvex w trosce o swoich małych klientów opracowała kask typu orzeszek zgodnie z budową czaszki. Skorupa wykonana została w technologii in-mold. Technologia ta gwarantuje niską masę kasku i dobrą ochronę przy czym grubość i twardość skorupy pozostaje zachowana. Wewnętrzna warstwa składa się z pianki styropianowej, która dzięki właściwościom doskonale absorbuje siłę uderzenia a jednocześnie odpowiednio wchłania wilgoć pozostawiając suchą skórę, nawet przy największym wysiłku. Kask Uvex spełnia wymogi europejskie, które potwierdzone zostały certyfikatem CE oraz normą bezpieczeństwa EN 1078.
Producent pomyślał również o cieple i poceniu się, które towarzyszą dziecku podczas aktywności fizycznej. W kasku znajduje się 10 otworów, które zapewnią odpowiednią wentylację głowy użytkownika. Dodatkową zaletą elementu jest również lekkość kasku, by dziecko nie czuło, że ma go na głowie.

Producent Uvex w swoim asortymencie dba o każdy szczegół, aby każdy z produktów został należycie wykonany z pełną starannością, a przy tym zapewniając doskonałe bezpieczeństwo podczas uprawiania sportów. Wychodząc naprzeciw młodych użytkowników z troską dba o ich ochronę a to pozwoli na jeszcze większą stabilność podczas jazdy dwukołowych czy trójkołowych sprzętach.
Parametry:
  • wyjmowalna wyściółka na rzepy typu x-fit;
  • 10 kanałów wentylacyjnych;
  • skorupa "orzeszek" wykonana w technologii hardshell;
  • regulacja szerokości kasku;
  • monomatic - zamek blokujący obsługiwany za pomocą jednej ręki;
  • możliwość dopasowania do kształtu głowy,
  • regulacja głębokości wpięcia paska podbródka;
  • niewielka waga: od 350 g;
  • normy: EN 1078.

Producent : UVEX
Kod producenta : UV41/4/819/3215
Rozmiar : M
Obwód głowy : 51 - 55 cm

Napisz recenzję

Kask rowerowy dziecięcy Uvex Kid 3 race midnight

Kask rowerowy dziecięcy Uvex Kid 3 race midnight

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)