Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Kombajn do kukurydzy Claas Jaguar 980 Bruder 02134
 • Kombajn do kukurydzy Claas Jaguar 980 Bruder 02134
 • Kombajn do kukurydzy Claas Jaguar 980 Bruder 02134
 • Kombajn do kukurydzy Claas Jaguar 980 Bruder 02134
 • Kombajn do kukurydzy Claas Jaguar 980 Bruder 02134
Kombajn do kukurydzy Claas Jaguar 980 Bruder 02134 Kombajn do kukurydzy Claas Jaguar 980 Bruder 02134 Kombajn do kukurydzy Claas Jaguar 980 Bruder 02134 Kombajn do kukurydzy Claas Jaguar 980 Bruder 02134
Kombajn do kukurydzy Claas Jaguar 980 Bruder 02134

Kombajn do kukurydzy Claas Jaguar 980 Bruder 02134

Kod producenta: BR02134
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(07.02.2023)
279,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Kombajn do kukurydzy Claas Jaguar 980 Bruder 02134

Kombajn do kukurydzy Claas Jaguar 980 Bruder 02134

 

Kombajn Claas Jaguar 980 02134 to największa sieczkarnia do kukurydzy marki Claas. Maszyna rolnicza z kolekcji Profi marki Bruder została odwzorowana w skali 1:16 zgodnie z oryginalnym pojazdem koszącym. Poznaj pojazd, który przyda się szczególnie przy zbieraniu pokarmu dla chowanych krów. Kombajn można spotkać podczas pracy na polu w okresie zbioru kukurydzy. Zabawka spodoba się w szczególności młodym kombajnistom, którzy nie posiadają tego modelu na swojej półce. Maszyna wyróżnia się precyzyjnym oraz solidnym wykonaniem i przeznaczona jest do zabawy dla dzieci od 4 roku życia.

Sieczkarnia posiada odchylaną i obracaną rurę wsypową. Ruchome elementy sprawiają, że dziecko może imitować wysyp kukurydzy do przyczepy czy magazynu, aby zwolnić zbiornik na kolejną turę ze skoszonego pola. Gdy kierowca chce sprawdzić stan silnika wystarczy podnieść boczne klapy. Ciekawe świata dziecko może podejrzeć wewnętrzne części maszyny takie jak silnik. Wszystkie wyglądają jak prawdziwe. Kombajn posiada także przeszkloną kabinę z otwieranymi drzwiami w celach ochrony i bezpieczeństwa operatora. Do środka można włożyć figurkę z serii bWorld, którą należy dokupić oddzielnie. Nie jest ona dołączona do zestawu.

Heder z czterema dużymi i dwoma małymi talerzami tnącymi umieszczony w kombajnie podnosi się, by ustawić długość na jaką chcemy kosić kukurydzę. Maszyna posiada także pozycję transportową. Aby stwarzać mniejsze zagrożenie podczas przejazdu drogą operator może złożyć po dwa boczna talerze (większy i mniejszy) oraz unieść cały heder, jak w pozycji transportowej.

Dodatkowo dziecko może skręcać tylnymi kołami za pomocą pokrętła znajdującego się na masce z tyłu maszyny. Z kolei w przednich kołach istnieje możliwość wymiany ich na nowe. Nasza pociecha może poczuć się jak prawdziwy mechanik odkręcić i zdjąć koła by odgrywać scenki z wymianą uszkodzonej opony jak z prawdziwego warsztatu.

Producent zadbał o bezpieczne użytkowanie zabawki poprzez zastosowanie miękkich gumowych opon z profilowanym bieżnikiem. Odpowiednie materiały do wykonania kół pozwalają korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz, w ogrodzie. Dodatkowo, podczas zabawy w domowym zaciszu, rodzic nie musi martwić się o hałas.

Jazda po nierównym terenie nie stanowi dla maszyny żadnego problemu. Kolektor kukurydzy ma oscylujące zawieszenie. Aby nie opadał podczas jazdy jest stabilizowany za pomocą sprężyny skrętnej.

W skrócie:

 • obracające się talerze tnące podczas jazdy;
 • podnoszony heder z obracającymi się talerzami tnącymi podczas jazdy;
 • możliwość zdjęcia hedera;
 • składane boczne części hedera;
 • odchylana rura wsypowa;
 • zamontowane oscylujące zawieszenie;
 • otwierana boczne klapy silnika;
 • przeszklona kabina operatora z otwieranymi drzwiami;
 • tylne koła sterowane za pomocą pokrętła;
 • gumowe opony z profilowanym bieżnikiem;
 • odkręcane przednie koła;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02134
Wiek:
4+
Wymiary:
513 x 445 x 231 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
510 x 200 x 350 mm
Marka:
Claas