Dostępność: Dostępny

Kombajn zbożowy Claas Lexion 480 Bruder 02120

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 21 Września (Wtorek)


Kombajn zbożowy Claas Lexion 480
stanowi kolejną maszynę z kolekcji Profi marki Bruder. Zabawkę jako jedyną z tej serii odwzorowano w skali 1:20 zgodnie z oryginalną maszyną. Kombajn można spotkać podczas pracy na polu w okresie żniw. Zabawka spodoba się w szczególności młodym kombajnistom, którzy nie posiadają tego modelu na swojej półce. Maszyna wyróżnia się precyzyjnym oraz solidnym wykonaniem i przeznaczona jest do zabawy dla dzieci od 3 roku życia.

Kombajn posiada otwierany zbiornik na zboże oraz odchylaną rurę wsypową. Ruchome elementy sprawiają, że dziecko może imitować wysyp zboża do przyczepy czy magazynu, aby zwolnić zbiornik na kolejną turę ziaren ze skoszonego pola.

W urządzeniu zamontowano obracane schodki, które po schowaniu pod kabinę nie będą utrudniały pracy maszyny. Gdy kierowca chce sprawdzić stan filtra obrotowego zasuniętego klapką dotrze na górę poprzez rozsuwaną drabinkę z tyłu pojazdu.


Heder
umieszczony w kombajnie obraca się oraz podnosi, by ustawić długość na jaką chcemy kosić zboże. Po uregulowaniu wysokości podnoszenia wałek dociskowy zablokuje się i heder pozostanie w odpowiedniej pozycji. Można go również zdjąć całkowicie. Do zestawu został dołączony specjalny wózek do transportu zespołu żniwnego, aby zmniejszyć zagrożenie podczas przejazdu ruchliwą drogą.

Producent zadbał o bezpieczne użytkowanie zabawki poprzez zastosowanie miękkich gumowych opon z profilowanym bieżnikiem. Odpowiednie materiały do wykonania kół pozwalają na bezproblemowe korzystanie ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz, w ogrodzie. Dodatkowo, podczas korzystania z zabawki w domowym zaciszu, rodzic nie musi martwić się o hałas związany z zabawą.

W skrócie:
  • otwierany zbiornik na zboże;
  • ruchomy heder (zdejmowany, podnoszony) z możliwością blokady za pomocą wałka dociskowego;
  • wózek transportujący heder;
  • ruchome schodki;
  • odchylana rura wsypowa;
  • otwierana klapka od filtra obrotowego;
  • rozkładana drabinka z tyłu kombajnu;
  • gumowe opony z profilowanym bieżnikiem.

Producent : BRUDER
Kod producenta : 02120
Wiek : 3+
Wymiary opakowania : 370x190x260 mm
Wymiary : 450 x 370 x 220 mm
Skala : 1:20
Seria : Profi
Marka : Claas

Napisz recenzję

Kombajn zbożowy Claas Lexion 480 Bruder 02120

Kombajn zbożowy Claas Lexion 480 Bruder 02120

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)