Dostępność: Dostępny

Kombajn zbożowy John Deere T670i Bruder 02132

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 21 Września (Wtorek)


Kombajn zbożowy John Deere T670i
uzupełnienia kolekcję maszyn rolniczych, które szczególnie przydają się gospodarzom w okresie letnich zbiorów. Model pojazdu marki Bruder odwzorowano w skali 1:16 zgodnie z rzeczywistą maszyną. Zabawka spodoba się w szczególności młodym kombajnistom, którzy nie posiadają tego modelu w swojej kolekcji. Kombajn wyróżnia się precyzyjnym oraz solidnym wykonaniem. Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci od 4 roku życia.

Kombajn zbożowy posiada otwierany zbiornik na zboże, do którego można wsypać "ziarna". Do zestawu dołączono woreczek kuleczek imitujących zboże. Następnie za pomocą pokrętła znajdującego się w odchylanej rurze wsypowej dziecko może wysypać zboże do przyczepy czy magazynu, aby zwolnić zbiornik na kolejną turę ziaren ze skoszonego pola. Wewnątrz rury znajduje się mechanizm ślimakowy, który przesuwa ziarenka ze zbiornika do ujścia rury.

Model posiada otwieraną przeszkloną kabinę kombajnisty, która zabezpieczona jest barierką, aby operator zachował ostrożność podczas wchodzenia oraz wychodzenia z maszyny. Dodatkowo w urządzeniu zamontowano obracane schodki, które po schowaniu pod kabinę nie będą utrudniały pracy maszyny.

Heder
umieszczony w kombajnie obraca się oraz podnosi, dzięki czemu można ustawić długość na jaką chcemy kosić zboże. Można go również zdjąć całkowicie. Do zestawu został dołączony specjalny wózek do transportu zespołu żniwnego, aby zmniejszyć zagrożenie podczas przejazdu na ruchliwej drodze.

Kombajn posiada otwierane boczne klapy, pod którymi znajdują się ważne elementy maszyny, typu silnik czy pasek rozrządu. Dodatkowo po jednej stronie za klapką ukryty jest filtr obrotowy. Ciekawe świata dziecko ma możliwość podejrzeć wygląd maszyny od środka. Układ wewnętrzny modelu został odwzorowany zgodnie z rzeczywistą maszyną.

Tylna oś pojazdu sterowana jest za pomocą
czerwonego pokrętła znajdującego się na dachu. Dzięki tej funkcjonalności dziecko w łatwy sposób może sterować maszyną oraz czerpać więcej przyjemności z zabawy.

Producent zadbał o bezpieczne użytkowanie zabawki poprzez zastosowanie miękkich gumowych opon z profilowanym bieżnikiem. Zastosowane odpowiednie materiały do wykonania kół, sprawiają, że dziecko bez problemu może korzystać ze sprzętu zarówno w domu, jak i na zewnątrz, w ogrodzie. Dodatkowo, podczas korzystania z zabawki w domowym zaciszu, rodzic nie musi martwić się o hałas związany z zabawą.

W skrócie:
 • otwierany zbiornik na zboże;
 • ruchomy heder (zdejmowany, podnoszony);
 • otwierana, przeszklona kabina;
 • sterowanie tylną osią za pomocą pokrętła;
 • otwierane klapy boczne oraz klapka filtra obrotowego;
 • wózek transportujący heder;
 • ruchome schodki oraz otwierana drabinka;
 • odchylana rura wsypowa;
 • wysyp zboża za pomocą pokrętła i mechanizmu ślimakowego;
 • wyjmowany mechanizm ślimakowy;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
 • w zestawie woreczek kuleczek imitujących zboże.

Producent : BRUDER
Kod producenta : 02132
Wiek : 4+
Wymiary opakowania : 540x200x380 mm
Wymiary : 603 x 473 x 237 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : John Deere

Napisz recenzję

Kombajn zbożowy John Deere T670i Bruder 02132

Kombajn zbożowy John Deere T670i Bruder 02132

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)