Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Ładowarka kołowa Volvo L260H Bruder 02458

Ładowarka kołowa Volvo L260H Bruder 02458

Kod producenta: BR02458
Dostępność: duża ilość
Ten produkt może być u Ciebie:
(24.03.2023)
256,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Ładowarka kołowa Volvo L260H Bruder 02458

Ładowarka kołowa Volvo L260H Bruder 02458

 

Wśród maszyn budowalnych pojawiła się kolejna pozycja w asortymencie marki Bruder. Egzemplarz 2022 roku stanowi ładowarka kołowa Volvo L260 H. Jest to wyjątkowy, duży pojazd, który często można spotkać na niejednym placu budowy. Model został odwzorowany w skali 1:16 z wysoką precyzją oraz dokładnymi szczegółami. Stworzony z najwyższej jakości tworzywa sztucznego i przeznaczony jest do zabawy dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Nowoczesne maszyny budowlane skupiają największą uwagę na wydajności transportu oraz ochronę zasobów. Prawie żadna ładowarka nie spełnia tych wymagań tak dobrze, jak nowe Volvo L260H. Za sprawą nowoczesnego połączenia silnika i automatyki oraz hydrauliki zużycia paliwa jest o 10% niższe niż w przypadku poprzednika. Z masą roboczą do 35 ton ten sprzęt jest niesamowitym pomocnikiem w kamieniołomach czy żwirowniach. 

Żółta ładowarka to najnowsza atrakcja w świecie pojazdów budowlanych firmy Bruder. Maszynę wyposażono w funkcjonalne ramie ładujące oraz odchylaną szuflę. Dodatkowo tył maski można otworzyć, aby móc zaobserwować pracę silnika i wykonać drobne  prace serwisowe. Tak szczegółowa kabina może również posłużyć jako miejsce pracy dla postaci z serii bWorld marki Bruder. 

Volvo posiada przegubowy układ kierowniczy, który ułatwia sterowanie oraz skręcanie zabawką. Takie zastosowanie ułatwi jazdę po nierównym terenie.

Przeszklona kabina zamontowana w maszynie zapewnia lepszą widoczność dla operatora. Do kabiny pasuje każda figurka z serii bWorld, którą należy dokupić oddzielnie, figurka nie jest dołączona do zestawu. Postać zapewni dodatkowe atrakcje w czasie zabawy. Dziecko wymyślając historyjki i odgrywając scenki pobudza wyobraźnię i kreatywność w czasie zabawy. Stwórz z dzieckiem własny plac budowy i odkrywaj funkcjonalność najnowszych maszyn.

Wizualny wygląd pojazdu uzupełniają gumowe opony z profilowanym, dużym bieżnikiem, dlatego zabawka bez problemu nadaje się do zabawy zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Ładowarka kołowa  łączy bezpieczeństwo ze znakomitą zabawą oraz rozwija dziecięcą wyobraźnie.

W skrócie:

  • okna kabiny stworzone z przezroczystego i nietłukącego się tworzywa sztucznego;
  • otwierane drzwi;
  • ruchomy ładowacz czołowy;
  • maska do otwarcia;
  • przegubowy układ kierowniczy;
  • bieżnikowe opony.
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02458
Wiek:
3+
Wymiary:
57 x 20 x 22,5 cm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Marka:
Volvo