Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
Ładowarka gąsienicowa Caterpillar Bruder 02447
  • Ładowarka gąsienicowa Caterpillar Bruder 02447
  • Ładowarka gąsienicowa Caterpillar Bruder 02447
  • Ładowarka gąsienicowa Caterpillar Bruder 02447
  • Ładowarka gąsienicowa Caterpillar Bruder 02447
  • Ładowarka gąsienicowa Caterpillar Bruder 02447
Ładowarka gąsienicowa Caterpillar Bruder 02447 Ładowarka gąsienicowa Caterpillar Bruder 02447 Ładowarka gąsienicowa Caterpillar Bruder 02447 Ładowarka gąsienicowa Caterpillar Bruder 02447 Ładowarka gąsienicowa Caterpillar Bruder 02447
Ładowarka gąsienicowa Caterpillar Bruder 02447

Ładowarka gąsienicowa Caterpillar Bruder 02447

Kod producenta: BR02447
Dostępność: ostatnie sztuki
Ten produkt może być u Ciebie:
(08.07.2022)
144,00 zł+ koszty wysyłki
Brutto Dostawa w ciągu 3 dni
Qty
Dostępny

Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
Ładowarka gąsienicowa Caterpillar Bruder 02447

Ładowarka gąsienicowa Caterpillar Bruder 02447

 

Z ładowarką gąsienicową CATERPILLAR Bruder 02447 możesz przygotować grunt pod budowę: zasypać rowy i kanały, wykonać wykopy czy nawieść materiały sypkie. To wszystko za sprawą jednej maszyny - dużego spychacza. Marka Bruder odwzorowała model w skali 1:16, który najczęściej można spotykać na placu budowy. Zabawka przeznaczona jest dla dzieci od 4 lat, by pobudzić wyobraźnię i połączyć przyjemną zabawę z poznawaniem nowych zawodów. Spójrz, ta ładowarka wygląda jak oryginał tyle tylko, że jest mniejsza.

Z przodu maszyny zamontowano podnoszone i opuszczanie ramię ładowarki. Łyżka sprawdzi się także przy przewozie piasku czy zabawek naszej pociechy. Dodatkowo istnieje możliwość przechylania samej szufli ładowarki, w przypadku, gdy chcemy np. przesunąć wykopany piasek czy popchnąć ładowany towar by więcej zmieścić na szuflę.
Natomiast z tyłu pojazdu znajduje się pług, który idealnie sprawdzi się przy spulchnieniu ziemi. Można ustawić go w dwóch położeniach - roboczym i transportowym. Gdy jedynie przejeżdżamy drogą lub przewozimy materiały i pług nie jest nam potrzebny, wystarczy podnieść narzędzie. Jeśli nadal przeszkadza nam w czasie pracy lub chcesz, aby zabawka zajmowała mniej miejsca wystarczy, że odczepisz go z maszyny. Z kolei, gdy potrzebujemy samego spulchniacza, należy opuścić mechanizm i brać się do pracy.

Przeszklona kabina
zamontowana w ładowarce sprawia, że wewnątrz kabiny panuje większy porządek, a operator nie musi martwić się o złą pogodę oraz odłamki ładunku wpadające do środka. Aby operator mógł wejść do środka kabiny producent zamontował otwierane drzwiczki po obu stronach kabiny. Większą frajdę w czasie zabawy zapewnią figurki z serii bWorld, które sprawdzą się jako operatorzy maszyn. Figurki mają ruchome kończyny oraz można je posadzić w kabinie maszyny by trzymały kierownicę. Figurka nie jest dołączona do zestawu, należy nabyć ją oddzielnie.

Wizualny wygląd ładowarki gąsienicowej CAT uzupełniają gumowe gąsienice wykonane z ogniw, które umożliwiają korzystanie z niej zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Maszyna nie wydaje hałaśliwych dźwięków, a dodatkowo na piasku pozostawia fajny wzorek. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz pobudza wyobraźnię naszej pociechy. Zabawa z ruchomymi elementami uczy dziecko podejmowania decyzji oraz ich skutków.

W skrócie:
  • ruchoma ładowarka czołowa - przedni spychacz;
  • przeszklona kabina kierowcy;
  • otwierane drzwi kabiny kierowcy;
  • ruchome gąsienice wykonane z ogniw - jak w prawdziwym odpowiedniku tej ładowarki;
  • podnoszony i opuszczany tylny spulchniacz z możliwością demontażu;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02447
Wiek:
4+
Wymiary:
467 x 181 x 216 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
560 x 190 x 255 mm
Marka:
CAT