Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowej realizacji usług zgodnie z zasadami korzystania z plików w naszej Polityce prywatności. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących plików cookies we własnej przeglądarce.

Hot Deals
MAN TGA z naczepą i mini ładowarką Bruder 02776
 • MAN TGA z naczepą i mini ładowarką Bruder 02776
 • MAN TGA z naczepą i mini ładowarką Bruder 02776
 • MAN TGA z naczepą i mini ładowarką Bruder 02776
 • MAN TGA z naczepą i mini ładowarką Bruder 02776
 • MAN TGA z naczepą i mini ładowarką Bruder 02776
MAN TGA z naczepą i mini ładowarką Bruder 02776 MAN TGA z naczepą i mini ładowarką Bruder 02776 MAN TGA z naczepą i mini ładowarką Bruder 02776 MAN TGA z naczepą i mini ładowarką Bruder 02776 MAN TGA z naczepą i mini ładowarką Bruder 02776
MAN TGA z naczepą i mini ładowarką Bruder 02776

MAN TGA z naczepą i mini ładowarką Bruder 02776

Kod producenta: BR02776
Dostępność: brak produktu
Ten produkt może być u Ciebie:
(31.01.2023)
Oblicz ratę!  Zapytaj o produkt
MAN TGA z naczepą i mini ładowarką Bruder 02776

MAN TGA z naczepą i mini ładowarką Bruder 02776

 


Z zestawem MAN TGA z naczepą i mini ładowarką przewieziesz każdy pojazd, a żadna praca, nawet w trudnych warunkach nie jest problemem. Ciężarówka z niskim podwoziem przyda się do rozwiązywania trudnych zadań transportowych, takich jak transport dużych maszyn budowlanych między placami budowy. MAN TGA został odwzorowany w skali 1:16 zgodnie z prawdziwym pojazdem spotykanym w życiu codziennym. Pojazd w najmniejszym szczególe przypomina oryginał, również pod względem kolorystyki. Zabawka została wykonana z doskonałą precyzją, a sama konstrukcja jest bardzo solidna. Zestaw Bruder przeznaczony jest do zabawy dla dzieci od 3 roku życia. W opakowaniu znajdują się dwa pojazdy: ciężarówka MAN TGA z naczepą oraz mini koparko-ładowarka JCB 4CX.

Ciężarówka MAN posiada trzyosiowe zawieszenie, które chroni mocno obciążone auto, a nawet te przeciążone. Zamontowane zawieszenie zwiększy możliwości ładunkowe oraz bezpieczeństwo przewożonych pojazdów budowlanych. Kabina kierowcy w samochodzie odchyla się, aby ciekawe świata dziecko mogło podejrzeć wygląd silnika maszyny ukryty pod spodem naczepy. Wewnętrzne części samochodu zostały wyrzeźbione jak w prawdziwej maszynie. Zabawa z ruchomymi elementami to istna frajda dla naszej pociechy, która porwie dziecko w wir zabawy na wiele godzin.

W czasie załadunku ładowarki na platformę niskopodwoziową należy opuścić najazdy załadowcze. Jeśli potrzebujemy większej przestrzeni ładunkowej można zdemontować dwie boczne klapy (szare burty) a wówczas przewóz szerszego pojazdu nie będzie stanowił problemu. Dodatkowo transportowaną maszynę można zabezpieczyć przed uszkodzeniem i jazdą do przodu i tyłu na naczepie za pomocą belek dołączonych do zestawu. Wystarczy zamocować je pod kołami przewożonego ładunku. Naczepę niskopodwoziową można także odczepić od ciężarówki by postawić ją samodzielnie. Wystarczy podnieść podporę stabilizującą, która znajduje się pod spodem maszyny na początku obniżonego podwozia.

Koparka JCB 4CX
 z zestawu posiada terenowe zawieszenie, które ułatwia jazdę po nierównym terenie. Dlatego też zabawka sprawdzi się przy zabawie na podwórku czy przejeździe po przeszkodzie. Z przodu maszyny zamontowano w pełni funkcjonalne ruchome ramię ładowarki czołowej, które można podnosić i opuszczać. Zarówno ramię jak i sam chwytak podnosi się, aby nasza pociecha bez problemu kopała i przewoziła piasek. Natomiast z tyłu znajduje się podnoszone i opuszczane ramię koparki z ruchomą łyżką. W przypadku, gdy chcemy aby zabawka zajmowała mniej miejsca na półce istnieje możliwość złożenia ramienia maszyny.

W maszynie znajduje się obracany fotel operatora, by bez zbędnego przestawiania maszyny przenieść wykopany piasek czy zacząć kopać drugi dół po przeciwnej stronie. Operator maszyny widzi również co się dzieje z drugiej strony i czy może spokojnie wykonywać manewry drugim ramieniem, nie stwarzając niebezpieczeństwa. Zamontowano kierownica obraca się, by dziecko poczuło się jak prawdziwy operator maszyny. Przy ramieniu koparki znajdują się wysuwane podpory, które stabilizują całą konstrukcję oraz zabezpieczają maszynę przed wywróceniem. Wykopywanie skarbów z piasku czy kopanie dołków pod budowę to istna frajda dla naszej pociechy, która porwie dziecko w wir zabawy na wiele godzin.

W całym zestawie zamontowane są gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem, dlatego można korzystać z niej zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz pobudza wyobraźnię naszej pociechy. Zabawa z ruchomymi elementami uczy dziecko podejmowania decyzji oraz ich skutków.

MAN TGA z naczepą i mini ładowarką można dodatkowo wyposażyć w moduł świetlno-dźwiękowy. Moduł należy dokupić oddzielnie, nie jest on dołączony do zestawu. Moduł można zamontować na dachu kabiny ciężarówki, w wyznaczonym miejscu. Oświetlenie czy dźwięk w czasie przejazdu wyróżni pojazd na drodze, by pozostali użytkownicy mogli zachować większą ostrożność.

MAN TGA w skrócie:
 • odchylana kabina kierowcy;
 • odczepiana naczepa niskopodwoziowa;
 • dwie belki blokujące transportowany pojazd;
 • opuszczane podpory naczepy;
 • wyjmowane boczne klapy naczepy;
 • składane i opuszczane najazdy;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;

Koparka w skrócie:
 • podnoszone ramię ładowarki czołowej z możliwością blokady;
 • ruchoma przednia łyżka ładowarki z możliwością blokady;
 • obracany o 360 stopni fotel w kabinie operatora;
 • ruchoma kierownica;
 • składane oraz przesuwane ramię koparki (z tyłu pojazdu);
 • ruchome ramię i łyżka koparki (tylne ramię);
 • wysuwane podpory stabilizujące;
 • terenowe zawieszenie;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
Producent:
BRUDER
Kod producenta:
02771
Wiek:
3+
Wymiary:
MAN: 860 x 180 x 240 mm JCB: 520 x 160 x 185 mm
Skala:
1:16
Seria:
Profi
Wymiary opakowania:
860 x 200 x 280 mm
Marka:
MAN