Dostępność: Dostępny

Koparko - ładowarka JCB 5CX eco Bruder 02454

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 21 Września (Wtorek)


Koparko – ładowarka JCB 5CX eco
firmy Bruder to zabawka, która spodoba się na pewno miłośnikom maszyn budowlanych. Model został odwzorowany w skali 1:16 z wysoką precyzją oraz dokładnymi szczegółami. Wykonany z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, przy zachowaniu intensywności kolorów, które nadają zestawowi eleganckiego wyglądu. Zabawka przeznaczona jest do zabawy dla dzieci powyżej 4 roku życia.

Pojazdem można sterować dodatkową "długą" kierownicą poprzez otwierany dach. Przedłużenie kierownicy jest dołączone do zabawki i znajduje się pod traktorkiem, między kołami. Dziecko może swobodnie skręcać przednimi kołami, dzięki zastosowaniu przez producenta niezależnego ruchomego zawieszenia przedniej osi.

W koparko – ładowarce JCB 5CX eco drzwi kabiny kierowcy otwierają się, podobnie jak tylna szyba kabiny. W kabinie znajduje się również obracany o 360 stopni fotel operatora, by zabawa stała się dla dziecka jeszcze ciekawsza. 

Zamontowana ładowarka czołowa jest w pełni funkcjonalna, zarówno ramię jak i sam chwytak podnosi się, aby nasza pociecha bez problemu kopała i przewoziła piasek. W przypadku, gdy chcemy pozostawić ramię w danej pozycji istnieje możliwość jej blokady. Dodatkowo czerpak ładowarki czołowej jest zdejmowalny, co umożliwia odsunięcie niepotrzebnych stosów piasku oraz przewiezienie ich w inne miejsce.

Z tyłu pojazdu znajduje się natomiast podnoszone i opuszczane ramię koparki z ruchomą łyżką. W przypadku, gdy chcemy aby zabawka zajmowała mniej miejsca na półce istnieje możliwość złożenia ramienia maszyny. Ułatwi to przede wszystkim oraz pozwoli zachować bezpieczeństwo podczas przejazdu na drogach o wzmożonym ruchu. Podczas pracy koparki, aby zapewnić stabilizację ramienia możliwe jest opuszczenie dodatkowych podnośników roboczych.

W koparko- ładowarce zamontowano miękkie gumowe opony z profilowanym bieżnikiem, które zwiekszają bezpieczeństwo zabawy w ogrodzie oraz zmniejszają hałas przy użytkowaniu w domowym zaciszu. Rodzice nie muszą już martwić się o zbędne odgłosy zabawki podczas zabawy. 

W skrócie:
 • obracany o 360 stopni fotel operatora;
 • otwierane drzwi kabiny operatora;
 • otwierana tylna szyba kabiny;
 • skrętna oś przednia;
 • skręcane przednie koła za pomocą kierownicy montowanej przez dach;
 • podnoszone i opuszczane ramię ładowarki z łyżką z możliwością blokady;
 • wymienny czerpak ładowarki czołowej;
 • składane ramię koparki;
 • podnoszone i opuszczane ramię koparki z ruchomą łyżką do kopania;
 • opuszczane podnośniki robocze;
 • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem.
    
Producent : BRUDER
Kod producenta : 02454
Wiek : 4+
Wymiary opakowania : 460x180x255 mm
Wymiary : 411 x 172 x 250 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : JCB

Napisz recenzję

Koparko - ładowarka JCB 5CX eco Bruder 02454

Koparko - ładowarka JCB 5CX eco Bruder 02454

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)