Dostępność: Dostępny

Ładowarko-koparka JCB Midi CX Bruder 02427

Dostępność: Dostępny
Ten produkt może być u Ciebie: 27 Lutego (Czwartek)

Ładowarko-koparka JCB MIDI CX
firmy Bruder zaskakuje wieloma funkcjami ukrytymi w niepozornej obudowie maszyny. Zabawka spodoba się na pewno urwisom, które skończyły 3 lata i nie mają tego modelu pojazdu budowlanego marki Bruder. Koparko-ładowarka została wykonana w skali 1:16 zgodnie z prawdziwą maszyną. Nawet jej kolory są takie same. Odgrywaj scenki z budowy czy na żwirowni przy zabawie. 

Pojazd posiada terenowe zawieszenie, które ułatwia jazdę po nierównym terenie. Zabawka sprawdzi się przy zabawie na podwórku czy przejeździe po przeszkodzie.
Z przodu maszyny zamontowano w pełni funkcjonalne ruchome ramię ładowarki czołowej, które można podnosić i opuszczać. Zarówno ramię jak i sam chwytak podnosi się, aby nasza pociecha bez problemu kopała i przewoziła piasek. W przypadku, gdy chcemy pozostawić ramię w danej pozycji istnieje możliwość jej blokady. Dodatkowo czerpak ładowarki czołowej można zdjąć by wymienić na inny.

Z tyłu pojazdu znajduje się natomiast podnoszone i opuszczane ramię koparki z ruchomą łyżką. W przypadku, gdy chcemy aby zabawka zajmowała mniej miejsca na półce istnieje możliwość złożenia ramienia maszyny. Ułatwi to przede wszystkim oraz pozwoli zachować bezpieczeństwo podczas przejazdu na drogach o wzmożonym ruchu.
W maszynie znajduje się obracany fotel operatora, by bez zbędnego przestawiania maszyny przenieść wykopany piasek czy zacząć kopać drugi dół po przeciwnej stronie. Operator maszyny widzi również co się dzieje z drugiej strony i czy może spokojnie wykonywać manewry drugim ramieniem, nie stwarzając niebezpieczeństwa

Koparka posiada wysuwane podpory, które stabilizują całą konstrukcję oraz zabezpieczają maszynę przed wywróceniem. Wykopywanie skarbów z piasku czy kopanie dołków pod budowę to istna frajda dla naszej pociechy, która porwie dziecko w wir zabawy na wiele godzin.

Maszyna wyposażona jest w gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem, dlatego można korzystać z niej zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Zabawka łączy bezpieczeństwo z dobrą zabawą oraz pobudza wyobraźnię naszej pociechy. Zabawa z ruchomymi elementami uczy dziecko podejmowania decyzji oraz ich skutków.

W skrócie:
  • podnoszone ramię ładowarki czołowej;
  • ruchoma przednia łyżka ładowarki;
  • możliwość demontażu czerpaka ładowarki czołowej;
  • obrotowy fotel w kabinie operatora;
  • ruchome ramię oraz sama łyżka koparki (tylne ramię);
  • możliwość demontażu tylnego ramienia;
  • opuszczane podpory;
  • terenowe zawieszenie;
  • gumowe, miękkie opony z profilowanym bieżnikiem;
Producent : BRUDER
Kod producenta : 02427
Wiek : 3+
Wymiary : 411 x 172 x 168 mm
Skala : 1:16
Seria : Profi
Marka : JCB

Napisz recenzję

Ładowarko-koparka JCB Midi CX Bruder 02427

Ładowarko-koparka JCB Midi CX Bruder 02427

loadertel: 732 850 600

Drogi kliencie. Jeśli nie ma odpowiedzi na pytanie którę chcesz zadać napisz poniżej..

(opcjonalnie)
*(Wymagany poinformujemy Cie o odpowiedzi)